Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

PiS podsumowuje. Liczy na 6 mandatów

piątek, 23 październik 2015 18:37
Dział: Wiadomości
Autor 

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości podsumowują kampanię. Liczą na 6 mandatów poselskich i już teraz deklarują chęć współpracy z prezydentem Radomia, Radosławem Witkowskim.

 

Kampania była ciekawa i interesująca – twierdzi „jedynka” na liście PiS kandydatów do Sejmu, czyli Marek Suski, który ostatni moment wykorzystuje także na krytykę Platformy Obywatelskiej, odnosząc się do wcześniejszych informacji o planach budowy w mieście fabryki Airbusa . - Dzięki tej kampanii dowiedzieliśmy się, że to była gra obietnic Platformy. Fabryka była elementem tej gry – mówi Marek Suski, kandydat PiS do Sejmu. Bo Airbus zdecydował, że produkcja będzie się odbywać w już istniejącym zakładzie. Choć nie wycofał się z deklaracji o utworzeniu w mieście ponad 200 miejsc pracy. Prawo i Sprawiedliwość przekonuje, że lista PiS-u jest najbardziej wyrównana. Kandydaci partii liczą na 6 mandatów poselskich i już dziś deklarują chęć współpracy z pochodzącym z PO prezydentem Radomia, Radosławem Witkowskim.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej