Dzisiaj jest: 2 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Pol-Mot potwierdza zainteresowanie Radomiem

środa, 21 październik 2015 17:58
Dział: Wiadomości
Autor 

Cieszę się, że władze miasta potwierdzają, że wpłynął do nich list intencyjny w sprawie holdingu Pol-Mot – mówił dziś Dariusz Grabowski, kandydat na senatora z komitetu Kukiz'15. Jak informuje Grabowski, prezes holdingu chciałby w przyszłym tygodniu spotkać się z władzami miasta.

 

Jak informowaliśmy we wtorek, Pol-Mot Holding S.A, producent między innymi ciągników i maszyn rolniczych jest zainteresowany budową w Radomiu swojego zakładu. W tej sprawie skierował list intencyjny do prezydenta Radomia. O liście informował Dariusz Grabowski, kandydat do Senatu z komitetu „Kukiz'15”. To zespół kierowany przez Dariusza Grabowskiego przygotował ekspertyzę ekonomiczną i społeczną zachwalającą Radom jako najlepszą lokalizację do inwestycji holdingu. Wczoraj informacje o tym, że taki list wpłynął potwierdziły nam władze miasta. - Cieszę się, że władze potwierdziły przyjęcie tego listu. Cieszę się, że są umówione rozmowy – mówi Dariusz Grabowski. Jak informuje Dariusz Grabowski, rozmawiał telefonicznie z prezesem holdingu Pol-Motu, który potwierdza zainteresowanie Radomiem. - W przyszłym tygodniu będzie chciał podjąć już bezpośrednie rozmowy z władzami Radomia na szczegółowe tematy, przede wszystkim, lokalizacji i i warunków ekonomicznych, czyli zależności podatkowych i wszystkich podatkowo – fiskalnych kwestii, jaki Radom będzie chciał nałożyć na holding – zapewnia D. Grabowski Pol-Mot Holding jest zainteresowany podjęciem u nas produkcji elementów napędu ciągników oraz utworzeniem samodzielnego przedsiębiorstwa zajmującego się naprawą i remontem urządzeń rolniczych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Poseł Mordak zaniepokojony stanem składowiska śmieci w Radomiu

  Sprawą płonącego składowiska śmieci w Radomiu, zajął się także radomski poseł Kukiz'15 Robert Mordak. Zorganizował w tym temacie nawet konferencję prasową. I zaprosił na nią ekspertów ze Stowarzyszenie Inicjatywa dla Środowiska, Energii i Elektromobilności.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych

  Stowarzyszenie Kukiz’15 w Radomiu zaprasza na uroczyste obchody 71 rocznicy śmierci majora Franciszka Jaskulskiego pseudonim„Zagończyk”. Uroczystości odbędą w najbliższą niedzielę. Obchody odbędą się także w Przysusze.

 • Kukiz'15 do wyborów samodzielnie, chociaż...

  Do wyborów w Radomiu pójdziemy pod własnym szyldem, czyli nie będziemy wchodzili w żadne koalicje – mówi poseł Robert Mordak, poseł Kukiz'15. Stowarzyszenie nie wyklucza natomiast koalicji w okolicznych powiatach.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej