Dzisiaj jest: 30 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Popiera Lucynę Wiśniewską

środa, 21 październik 2015 17:43
Dział: Wiadomości
Autor 

Marsz poparcia dla Lucyny Wiśniewskiej zorganizowała dziś Prawica Rzeczypospolitej. Prawica przypomina, że Lucyna Wiśniewska to jej kandydatka, a znaleźć ją można na listach PiS.

 

Po raz kolejny w czasie tej kampanii Lucynę Wiśniewską wspierał szef Prawicy Rzeczypospolitej, Marek Jurek, który przypominał m.in. długą listę dokonań byłej posłanki, a obecnie dyrektorki sanepidu. – To jest człowiek na którym zawsze można polegać, to jest człowiek, który zrobił bardzo ważne rzeczy dla kraju – przekonywał Marek Jurek. Lucyna Wiśniewska jest kandydatką Prawicy Rzeczypospolitej. Znaleźć ją można na 8 miejscu listy PiS. – Za wszelką cenę musimy zatrzymać Polaków w kraju. Za dużo wyjeżdża młodych ludzi, i nie tylko młodych, bo także ludzi w dojrzałym wieku. Niestety, to wyjazdy za pracą, za chlebem – mówiła Lucyna Wiśniewska. Główne punkty programu Lucyny Wiśniewskiej to m.in. nie dla Euro, nie dla aborcji i eutanazji, nie dla obecnego sposobu finansowania partii politycznych i obniżenie podatku VAT.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej