Dzisiaj jest: 10 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Europoseł wspiera drużynę PiS

poniedziałek, 19 październik 2015 17:55
Dział: Wiadomości
Autor 

Rozpoczął się polityczny sprint na ostatniej prostej przed niedzielnymi wyborami. Dziś kandydatów PiS wspierał europoseł tej partii Zbigniew Kuźmiuk.

 

Na ostatnich metrach kampanii każde poparcie jest ważne. To szczególnie, bo sam Zbigniew Kuźmiuk cieszy się niemałym poparciem. Europoseł nie wskazuje żadnych nazwisk, bo wspiera całą drużynę, czyli 18 kandydatów do Sejmu i dwóch do Senatu. - Mamy pośród tej dwudziestki aż siedmiu obecnych i byłych parlamentarzystów. Mamy liczne grono samorządowców, w tym byłego prezydenta Radomia, mamy radnych województwa mazowieckiego, mamy byłego starostę powiatu radomskiego, mamy radnych gminnych, mamy przedsiębiorców i rolników – mówi Zbigniew Kuźmiuk, europoseł Prawa i Sprawiedliwości. W kampanii nadal w cenie są także gadżety. Adam Bielan, kandydat PiS do Senatu za pomocą kamery GoPro i selfie sticka nagrał mini wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS. W spocie Adam Bielan prosi Jarosława Kaczyńskiego o to, żeby pamiętał o Radomiu po wyborach i o podpisanie pięciopunktowego „kontraktu dla Radomia” przygotowanego przez radomski PiS.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej