Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Poseł popełnił przestępstwo? Jest zawiadomienie

sobota, 17 październik 2015 17:19
Dział: Wiadomości
Autor 

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez posła Krzysztofa Sońtę.

 

Jak informuje MZDiK, przestępstwo ma polegać na fałszywym oskarżeniu dyrektora Tkaczyka oraz wprowadzeniu w błąd organów ścigania poprzez złożenie przez Krzysztofa Sońtę w prokuraturze zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie. Jak informowaliśmy, Krzysztof Sońta zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez dyrektora Tkaczyka. Sprawa dotyczy budowy przedłużenia ulicy Młodzianowskiej przy Zespole Szkół Specjalnych numer 2 w Radomiu. Zdaniem Krzysztofa Sońty, prace niemalże uniemożliwiają wjazd na teren szkoły. Poseł twierdzi, że remont nie został zaplanowany odpowiednio, a odpowiedzialność za to ma ponosić właśnie dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

 • Był świadomy kiedy zadawał ciosy

  Maciej S., który w maju ubiegłego roku zamordował swoją byłą partnerkę i jej półtorarocznego synka był poczytalny w chwili dokonywania zbrodni. Taka opinię przesłani do radomskiej prokuratury biegli.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej