Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 35.

Ogłoszono konkurs „Radom Obywatelski”

sobota, 07 marzec 2015 16:25
Dział: Wiadomości
Autor 

Konkurs ma na celu promować osiągnięcia lokalnych organizacji pozarządowych oraz społeczne zaangażowanie mieszkańców, firm i instytucji.

Konkurs w trzech kategoriach ogłosił Prezydent Radomia Radosław Witkowski. Pierwsza kategoria - „Dobre Praktyki” - roztrzygana będzie po raz dziewiąty. Promuje ona najlepsze inicjatywy realizowane przez organizacje pozarządowe na rzecz mieszkańców Radomia. Chodzi głównie o nowatorskie przedsięwzięcia, odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców miasta, służące rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych. Drugą kategorią jest „Dobroczyńca roku”. – Ta kategoria skierowana jest do osób, które organizacjom pozarządowym pomagają jako osoby fizyczne – wyjaśnia Mateusz Tyczyński, dyrektor Kancelarii Prezydenta Radomia. Po raz trzeci roztrzygana będzie trzecia kategoria „Darczyńca roku”. Jest ona skierowana do przedsiębiorców i instytucji prowadzących działalność charytatywną i okazujących wsparcie radomskim organizacjom pozarządowym i osobom najbardziej potrzebującym. - Zapraszamy i organizacje pożytku publicznego i ludzi działających w wolontariacie do udziału. Są trzy kategorie myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Radosław Witkowski, prezydent Radomia. Formularze zgłoszeniowe kandydatów do poszczególnych kategorii można przesłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ulicy Struga 1 w terminie do 31 marca.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • Miejskie obchody

  W czwartek w Radomiu odbędą się miejskie obchody 277 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchody rozpoczną się na Placu Corazziego o godzinie 12.30. O szczegółach mówi Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia.

 • Koncert patriotyczny w Dniu Flagi RP

  2 maja – to w polskim kalendarzu Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W Radomiu z tej okazji odbędzie się koncert patriotyczny w muszli w Parku im. Tadeusza Kościuszki. O szczegółach koncertu mówi Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta Radomia.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej