Dzisiaj jest: 21 Maja 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Apel goni apel. Wycofa się ktoś?

czwartek, 15 październik 2015 16:39
Dział: Wiadomości
Autor  Magdalena Boduła

Kandydaci apelują do kandydatów o wycofanie się z wyborów. Dziś apelował Marek Suski. Ale po reakcji tylko jednego z kandydatów raczej nie należy się spodziewać, że ktoś z tej gry się wycofa na ostatniej prostej.

Marek Suski, kandydat PiS na posła apeluje do kandydatów na senatorów symptyzujących – jak mówi - z prawicą. To apel o wycofanie się z wyborów. Wszystko ma służyć wygranej kandydata Prawa i Sprawiedliwości i uniemożliwieniu wejścia do Senatu kandydatowi Platformy Obywatelskiej. Marek Suski mówi o tym, żeby kandydaci na senatorów nie rozbijali prawicy. Jeden z adresatów apelu już reaguje. - Jeśli ktoś mówi o rozbijaniu prawicy to rozbija prawicę ten, który w tej prawicy zamyka usta innym, a nie ten, który chce debaty i rozstrzygnięcia gdzie jest prawda i dobro radomian. I nigdy nie będzie zgody na taką prawicę, której się zamknęły usta – mówi Dariusz Grabowski, kandydat KWW Kukiz'15 do Senatu.

To nie pierwszy w tej kampanii apel o wycofanie się z wyborów. Kilka dni temu, jak informowaliśmy, Krzysztof Sońta, kandydat na senatora apelował o to samo do...Adama Bielana. Ale kandydat PiS-u wskazuje na wyborczy sondaż IBRiS, w którym jest liderem w wyborach do Senatu i mówi, że się nie wycofa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • Poseł Marek Suski podsłuchiwany?

  Służba Kontrwywiadu Wojskowego podsłuchiwała m.in. biuro radomskiego posła Prawa i Sprawiedliwości Marka Suskiego. Taką informację ujawnił podczas wywiadu w TVP Info minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Sprawę komentuje Marek Suski.

 • Radom nie jest gotowy na program „500+” ?

  PiS alarmuje, że Radom nie jest gotowy do rozpoczęcia programu 500+. Zaprzeczają temu wiceprezydent miasta Jerzy Zawodnik i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

 • Będzie medycyna na radomskim uniwersytecie?

  Jest pozytywna opinia Komisji Akredytacyjnej dotycząca utworzenia na radomskim uniwersytecie kierunku medycznego. Poinformowali o tym radomscy posłowie PiS. Niewykluczone, że medycyna ruszy jesienią tego roku.

 • Pisanki jak malowane. W szczytnym celu

  Dzielili jajko na osiem, korzystali z żywych inspiracji i obrazów na kartce. Tworzyli coś i sami nie wiedzieli potem co. Po raz drugi znani radomianie wzięli udział w charytatywnej akcji zdobienia pisanek. A wszystko w szczytnym celu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej