Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

B. Szydło w Radomiu: obietnice PO są niewiarygodne

poniedziałek, 12 październik 2015 17:44
Dział: Wiadomości
Autor 

Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera dziś na dworcu w Radomiu mówiła o nieudolności rządów Platformy. Jako przykład podawała połączenia kolejowe z Radomia do Warszawy.

Takiego poruszenia – i takiej liczby kamer – na radomskim dworcu już dawno nie było. Kandydatka PiS na premiera dziś testowała połączenie kolejowe Radom – Warszawa. – Dzisiaj wyruszamy z Radomia. Tak jak codziennie kilkanaście tysięcy mieszkańców Radomia jedzie stąd do Warszawy, my spróbujemy pokonać tę samą trasę nr 8 – mówiła Beata Szydło.

Beata Szydło przypominała, że wg zapowiedzi i wcześniejszych deklaracji linia kolejowa do Warszawy miała być gotowa w 2008 roku, potem mowa była o roku 2013. Teraz kolejne zapowiedzi mówią o roku 2020. – I to jest właśnie kwestia sprawdzianu wiarygodności obecnej ekipy rządzącej. To jest wiarygodności polityków PO, którzy deklarują, obiecują i nie dotrzymują słowa. To jest kwestia wiarygodności. Polska się rozwija, ale Polska musi rozwijać się szybciej – uważa Beata Szydło.

Z Radomia, tzw. komunikacją zastępczą, Beata Szydło przejechała do Lesiowa. I stąd, już pociągiem, odjechała do Warszawy. Żegnana przez radomskich polityków i kandydatów PiS. - Ponad 2,5 godziny, to jest w XXI wieku kompromitacja rządu. Ta trasa miała być wykonana w 2013 roku, jak zapewniała nas Ewa Kopacz no i Maria Wasiak, która też jest z Radomia, a była szefową PKP. Zawalili tę inwestycję piramidalnie - mówi Marek Suski, szef lokalnych struktur PiS.

Jak żartowali politycy PiS, zegar na stacji w Lesiowie, pokazujący stale tę samą godzinę pokazuje, jak bardzo pod rządami PO w takich miastach jak Radom i miejscowościach jak Lesiów zatrzymał się czas.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej