Dzisiaj jest: 2 Października 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Sława, Dionizy, Teofil

KorWin chce broni dla każdej rodziny

poniedziałek, 05 październik 2015 16:55
Dział: Wiadomości
Autor  Magdalena Boduła

Broń dla każdej rodziny – to jeden z pomysłów partii KorWin. Dziś o tym pomysle mówił w Radomiu lider partii, Janusz Korwin – Mikke.

 

Broń była głównym tematem dziesiejszej konferencji prasowej partii Korwin. Zdaniem przedstawicieli tej partii, w Polsce należy zliberalizować przepisy dotyczące posiadania broni. Zwłaszcza w kontekście masowego napływu imigrantów do Europy, wśród których - zdaniem partii Korwin – mogą być także terroryści. - Ludzie się może nie tyle boją własnych złodziei, bandytów czy włamywaczy, ale boją się ludzi, którzy przybywają do kraju. Oczywiście powinniśmy być gotowi, czyli każda rodzina w domu powinna mieć dobrą spluwę – mówi prezes Janusz Korwin-Mikke. Zdaniem członków partii KorWin, wprowadzenie swobodnego dostępu do broni da także efekt ekonomiczny, bo wpłynie na zwiększenie produkcji np. w radomskiej Fabryce Broni, a także w fabrykach zajmujących się produkcją amunicji.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • J. Korwin-Mikke krytykuje PiS

  Janusz Korwin-Mikke krytykuje PiS i zarzuca mu brak odpowiedzialności w polityce zagranicznej. A lokalni działacze partii Wolność zapowiadają walkę z władzami Radomia w sprawie opłat za miejsca parkingowe.

 • Partia Wolność mówi: wojna!

  Partia Wolność wypowiada wojnę urzędnikom radomskiego magistratu. Na pierwszy ogień idą opłaty za parkowanie pojazdów poza miejscami wyznaczonymi znakami drogowymi.

 • Chcą referendum ws. uchodźców

  Ruch „Kukiz'15” mówi „STOP uchodźcom” i zbiera podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. Wokół idei referendum jednoczy się radykalna prawica.

 • Korwin ogłosi listy w poniedziałek

  W piątek w Radomiu z wyborcami spotkał się Janusz Korwin-Mikke. Głównie mówił o sprawie uchodźców, choć pojawiły się także lokalne wątki.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej