Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz

Utrudnienia na ulicy 11 Listopada

środa, 30 wrzesień 2015 17:10
Dział: Wiadomości
Autor 

Rozpoczęła się wymiana nawierzchni na ulicy 11 Listopada. Tą ulica był poprowadzony główny objazd podczas budowy wiaduktów na ulicy Żółkiewskiego. Utrudnienia w ruchu mają potrwać kilka tygodni.

 

Na części ulicy 11 Listopada nawierzchnia już została sfrezowana. Prace wykonuje firma Strabag z Piaseczna. - Potem wykonawca będzie układał dwie warstwy asfaltu czyli wyrównawczą i ścieralną – mówi Dariusz Dębski, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Wymiana nawierzchni na ulicy 11 Listopada ma związek z zakończeniem objazdów obowiązujących podczas budowy wiaduktów na ulicy Żółkiewskiego. - Zgodnie z warunkami kontraktu wykonawca ma obowiązek po zakończeniu budowy wiaduktów i po likwidacji objazdów wzmocnić nawierzchnię dróg objazdowych – tłumaczy Dariusz Dębski. Prace potrwają kilka tygodni. Oprócz ulicy 11 Listopada, nawierzchnie zostaną wymienione także na ulicach Struga i Kozienickiej.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej