Dzisiaj jest: 10 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

PiS krytykuje PO za niespełnione obietnice

wtorek, 15 wrzesień 2015 18:03
Dział: Wiadomości
Autor 

Kampania właściwie już w toku. Na arenie ogólnopolskiej rywalizacja na obietnice. W skali lokalnej PiS mówi o nie spełnionych obietnicach premier Ewy Kopacz.

 

Lider radomskiej listy PiS do Sejmu Marek Suski krytykując dziś Ewę Kopacz ironizował: - Można powiedzieć, że tylko kosmodromu nam nie obiecywała – mówił we wtorek Marek Suski. To prztyczki wobec Ewy Kopacz, dziś premier polskiego rządu, cztery lata temu kandydatki do Sejmu z list PO. Marek Suski wypominał wszystkie, jego zdaniem niezrealizowane, obietnice Platformy, od szybkiego połączenia kolejowego do Warszawy, przez centrum onkologii do centrum rehabilitacji. - Nadal jeździmy przez Lubelszczyznę do Warszawy, nadal nie słyszymy o rozpoczęciu budowy centrum onkologii i tak dalej i tak dalej – wymienia Marek Suski. Zdaniem Marka Suskiego dokładnie tak samo będzie ze składanymi teraz Polakom obietnicami.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej