Dzisiaj jest: 10 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Zderzenie autobusów. Są ranni

poniedziałek, 14 wrzesień 2015 16:43
Dział: Wiadomości
Autor 

4 kobiety zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch autobusów, do którego doszło rano w Radomiu. Według wstępnych ustaleń jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu.

 

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Traugutta, Waryńskiego i Mickiewicza. Autobus MPK linii numer 10 jechał w kierunku dworca PKP. Kierowca autobusu relacji Radom - Wierzbica jechał natomiast ulicą Traugutta w kierunku centrum i na skrzyżowaniu chciał skręcić w lewo. - Doszło do zderzenia na skrzyżowaniu. Cztery kobiety, dwie z jednego i dwie z drugiego autobusu zostały przewiezione do szpitala – mówi Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Kobiety zostały lekko ranne. Na szczęście w obu autobusach nie było dużo ludzi, a kierowcy w momencie zderzenia jechali z małą prędkością. Obaj kierowcy byli trzeźwi. - Po przyjeździe na miejsce zabezpieczyliśmy teren akcji. Odłączyliśmy zasilanie w obydwu autobusach. Pomogliśmy jednemu z kierowców wyjść z zakleszczonej kabiny. Nic mu się nie stało i wyszedł o własnych siłach – mówi brygadier Jacek Pastuszka z Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu. Według wstępnych ustaleń policji, przyczyną tego wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę autobusu relacji Radom-Wierzbica.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 • Groźny wypadek na E7

  3 osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło we wtorek rani na drodze E7. Trasa była zablokowana przez kilka godzin. Policja zorganizowała objazdy.

 • Wypadek na ul. Żeromskiego. Ranna pasażerka, matka 3-dniowego dziecka przewożonego w pojeździe

  Brak ostrożności, brawura oraz nie zwracanie uwagi na poziome i pionowe znaki drogowe były przyczyną wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i 25 Czerwca. Na szczęście nikt nie zginął. Ranna została kobieta jadąca w jednym z samochodów.

 • Wypadek na budowie

  We wtorek rano doszło do niegroźnego wypadku na budowie kamienicy Deskurów. Jeden z robotników spadł do wykopu i doznał ogólnych potłuczeń.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej