Dzisiaj jest: 9 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Korwin ogłosi listy w poniedziałek

piątek, 11 wrzesień 2015 17:25
Dział: Wiadomości
Autor 

W piątek w Radomiu z wyborcami spotkał się Janusz Korwin-Mikke. Głównie mówił o sprawie uchodźców, choć pojawiły się także lokalne wątki.

 

Liska kandydatów partii Korwin w okręgu radomskim nie jest jeszcze ustalona. Nie ma też jeszcze decyzji, kto będzie jedynką. - Trwają jeszcze ostatnie ustalenia. Dziś nie ogłoszę kto kandyduje z naszej partii - mówi Janusz Korwin-Mikke. - W poniedziałek zarejestrujemy listy. Podczas spotkania z mieszkańcami zbierano podpisy poparcia. Działacze partii zachęcali do skosztowania napoju energetyzującego o nazwie Korwin. I przy okazji do złożenia podpisu na liście. Tematem głównym całego spotkania była sprawa uchodźców. Szef partii Korwin zarzucił władzom, że godzą się organizację obozów koncentracyjnych w niemieckim stylu. - Mamy do czynienia z absurdalną sytuacją. Otrzymaliśmy pieniądze na organizację obozów koncentracyjnych dla uchodźców. Oni nie chcą u nas przebywać, marzą o Niemczech. Tak, jak w przypadku Węgier, skąd uchodźcy natychmiast uciekli – podkreśla Janusz Korwin-Mikke. Janusz Korwin-Mikke krytykował Platformę Obywatelską i rząd za uległość wobec postanowień Unii Europejskiej. Krytykował też PiS, a szczególnie braci Kaczyńskich. Bo jego zdaniem to właśnie oni przyklasnęli wejściu Polski w struktury unijne, co teraz skutkuje utratą suwerenności.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • J. Korwin-Mikke krytykuje PiS

  Janusz Korwin-Mikke krytykuje PiS i zarzuca mu brak odpowiedzialności w polityce zagranicznej. A lokalni działacze partii Wolność zapowiadają walkę z władzami Radomia w sprawie opłat za miejsca parkingowe.

 • Partia Wolność mówi: wojna!

  Partia Wolność wypowiada wojnę urzędnikom radomskiego magistratu. Na pierwszy ogień idą opłaty za parkowanie pojazdów poza miejscami wyznaczonymi znakami drogowymi.

 • Chcą referendum ws. uchodźców

  Ruch „Kukiz'15” mówi „STOP uchodźcom” i zbiera podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. Wokół idei referendum jednoczy się radykalna prawica.

 • KorWin chce broni dla każdej rodziny

  Broń dla każdej rodziny – to jeden z pomysłów partii KorWin. Dziś o tym pomysle mówił w Radomiu lider partii, Janusz Korwin – Mikke.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej