Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Policja szuka świadków wypadku śmigłowca

środa, 09 wrzesień 2015 17:17
Dział: Wiadomości
Autor 

Radomska policja poszukuje świadków wypadku śmigłowca stacji TVN, do którego doszło w sobotę 22 sierpnia w pobliżu lotniska na Sadkowie. Przy pomocy śmigłowca TVN relacjonował Międzynarodowe Pokazy Lotnicze.

 

Do wypadku doszło po godzinie 17. Maszyna awaryjnie lądowała na polu w Natolinie. W wyniku wypadku dwie osoby zostały lekko ranne. Radomska policja poszukuje świadków tego wypadku. Wszystkie osoby, które były świadkami, a szczególnie osoby, które mogły zarejestrować przebieg tego zdarzenia proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu osobiście lub telefonicznie pod numer 48 345 25 95 lub 997.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • Mateusz D. skazany

  Na 5 lat więzienia sąd skazał w środę 28-letniego Mateusza D., oskarżonego o spowodowanie w lipcu ubiegłego roku na ulicy Mieszka I w Radomiu wypadku, w którym zginęło starsze małżeństwo. Dodatkowo Mateusz D. dostał 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej