Dzisiaj jest: 29 Września 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Michalina, Michał, Rafał

PiS rozpoczęło kampanię wyborczą

poniedziałek, 31 sierpień 2015 18:15
Dział: Wiadomości
Autor 

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęła ogólnopolską akcję wieszania banerów z wizerunkiem Beaty Szydło i hasłem wyborczym „Damy radę”. Pierwszy taki baner w Radomiu zawisł przy ulicy Grzybowskiej.

Pomysł z zwieszaniem banerów nie jest nowy. Podobny zabieg zastosowano podczas kampanii prezydenckiej. W Radomiu pierwszy baner z wizerunkiem Beaty Szydło i hasłem wyborczym PiS „Damy radę” zawisł przy ulicy Grzybowskiej na ogrodzeniu targowiska. - To jest miejsce gdzie uzyskaliśmy zgodę właścicieli. To jest dobre miejsce, targ gdzie wielu ludzi przychodzi na zakupy – mówi Marek Suski, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Rozwieszając banery w całej Polsce, Prawo i Sprawiedliwość na dobre rozpoczęło kampanię przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. - Jest to akcja związana z naszym zamiarem dobrego służenia Polakom. Wszyscy mówią, że jest ciężko w Polsce i jest źle rządzona, to my mówimy, że zmienimy to na lepsze, i że damy radę – dodaje poseł Marek Suski. W wieszaniu pierwszego wyborczego baneru PiS obok parlamentarzystów partii, wzięli także udział kandydaci z sejmowej listy PiS w najbliższych wyborach. Oficjalne listy wyborcze radomskiego Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu i Senatu zostaną zaprezentowane we wtorek.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej