Dzisiaj jest: 10 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Monika Brodka w ramach Air Show

sobota, 22 sierpień 2015 17:20
Dział: Wiadomości
Autor 

Imprezy, spotkania i koncerty towarzyszące Air Show rozpoczęły się w piątek wieczorem. Na deptaku zaśpiewała Monika Brodka. Ten koncert oglądały tysiące radomian.

Koncert Moniki Brodki poprzedził występ Bartasa Szymoniaka. Artysta występował w programie "Idol", grał z zespołem Sztywny Pal Azji, jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Na początku czerwca ukazał się jego debiutancki krążek. Na drugą część muzycznego spotkania zaprosił prezydent Radomia. - Od dziś w Radomiu święto lotnictwa, Air Show, Międzynarodowe Pokazy lotnicze. Przygotowaliśmy wspólnie wiele imprez towarzyszących, które maja pokazać że Radom jest normalnym, dużym miastem, a ważnym elementem jest koncert, który przed nami. Bawcie się dobrze – mówił Radosław Witkowski. Monika Brodka przyjęta została bardzo ciepło. - Dziękujemy za zaproszenie. Nie mamy jeszcze żadnych piosenek o samolotach, ale obiecuję poprawę – zapowiadała wokalistka. Monika Brodka, laureatka programu Idol, wielokrotnie nominowana i kilka razy nagrodzona Fryderykiem zaserwowała przybyłym dobry koncert. To nie był koniec piątkowych atrakcji. W dwóch miejscach: na Borkach i na Fontannach odbyły się projekcje kina na leżakach. Deptak do późnych godzin tętnił życiem.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej