Dzisiaj jest: 3 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Błażej, Hipolit, Oskar

Uważajmy na dzieci podczas Air Show

środa, 19 sierpień 2015 17:02
Dział: Wiadomości
Autor 

Uwaga rodzice, którzy będą chcieli wybrać się ze swoimi pociechami na Air Show. Urząd Miejski w Radomiu organizuje akcję „dziecko”, mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym.

Air Show to nie tylko pokazy samolotów w powietrzu czy na wystawie statycznej. To przede wszystkim tłumy widzów na lotnisku. Według danych z poprzednich edycji Air Show w Radomiu w ciągu jednego dnia pokazów na płycie lotniska przebywało średnio 100 tysięcy ludzi. Dlatego o zgubienie się małych dzieci nietrudno. Dlatego radomski Urząd Miejski zakupił 20 tysięcy opasek na rękę dla dzieci. - Opaski, na których będzie można zapisać imię dziecka i numer telefonu w razie gdyby dziecko się zgubiło – mówi Dagmara Gac z zespołu prasowego Urzędu Miejskiego w Radomiu.

Oprócz zakupu opasek, magistrat zorganizuje także stały punkt, w którym będzie można otrzymać opaski. - Będzie punkt, w którym będzie można pobrać opaski. Ten punkt umiejscowimy w Sektorze A1 przy głównym wejściu od ulicy Lubelskiej. Tam będą nasi wolontariusze i pracownicy urzędu – dodaje Dagmara Gac.

Organizatorzy Air Show apelują do wszystkich rodziców o zwracanie bacznej uwagi na dzieci podczas pobytu na lotnisku. Jednocześnie zachęcają do pobierania opasek dla swoich pociech w punkcie zorganizowanym przez Urząd Miejski.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej