Dzisiaj jest: 5 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Limanowskiego do poprawki

sobota, 08 sierpień 2015 16:34
Dział: Wiadomości
Autor 

Remont jeszcze nie skończony, a już wiadomo, że będą poprawki. Chodzi o modernizowany ostatnio odcinek ulicy Limanowskiego.

Inwestycję prowadziły Wodociągi Miejskie. Wymieniona została – podobnie jak na dwóch poprzednich odcinkach – podziemna instalacja wodno-kanalizacyjna. Ale ulica Limanowskiego nie jest jeszcze dopuszczona do ruchu. - Stwierdziliśmy pewne usterki w wykonaniu robót. Dotyczą one połączenia z miejscami parkingowymi vis a vis cmentarza, jak również włączenia w ulicę Obrońców - informuje Kamil Tkaczyk, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Do poprawki są także krawężniki, które zostały nieprawidłowo umieszczone. Ponadto MZDiK miał zastrzeżenie do nowej, asfaltowej nawierzchni ulicy Limanowskiego. Usterki mają zostać usunięte w ciągu kilku najbliższych dni. Po odbiorze technicznym ulica Limanowskiego zostanie dopuszczona do ruchu. - Po zakończeniu prac odbiorowych i dopuszczeniu do ruchu, nasze ekipy wejdą na przebudowę ciągów pieszych, czyli chodników. Odbudowywana będzie także sygnalizacja świetlna przy przejściu dla pieszych przy ulicy Obrońców w kierunku cmentarza - informuje Kamil Tkaczyk. Całkowite zakończenie remontu trzeciego odcinka ulicy Limanowskiego planowane jest na koniec sierpnia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK poczeka na oferty dłużej

  Nie do 8 a do 10 maja Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu czeka na oferty o firm zainteresowanych przebudową alei Wojska Polskiego, Żółkiewskiego i Zwolińskiego. Przesunięcie terminu przyjmowania ofert spowodowane jest dużą ilością zapytań od firm zainteresowanych tym przetargiem.

 • Trwa remont Placu Jagiellońskiego

  Prace wykonuje firma Rosa-Bud. Inwestycja ma zakończyć się w sierpniu. Koszt przebudowy to 6 milionów 400 tysięcy złotych.

 • Trwają roboty drogowe na ulicy Struga

  Uwaga kierowcy i piesi. Na ulicy Struga w pobliżu skrzyżowania z ulicą 25 Czerwca trwają roboty drogowe prowadzone przez Wodociągi Miejskie. Prace spowodowały utrudnienia w ruchu, a także nową jego organizację.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej