Dzisiaj jest: 9 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Apolonia, Eryka, Cyryl
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Pod patronatem Andrzeja Wajdy

środa, 04 marzec 2015 17:45
Dział: Wiadomości
Autor 

Andrzej Wajda objął swoim patronatem tegoroczną edycję konkursu grafiki komputerowej organizowanego przez ZS Elektronicznych. Zgłoszenia do 6 marca.

To trzecia edycja konkursu grafiki komputerowej dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych. Co roku bohaterem konkursu jest inny znany radomianin. W pierwszej edycji był to Jacek Malczewski, w drugiej Leszek Kołakowski. Tym razem tematem głównym jest twórczość Andrzeja Wajdy. Reżyser zgodził się jednocześnie w piśmie przesłanym szkole objąć konkurs swoim patronatem. Na pierwszy etap należy przygotować plakat związany z wybranym filmem A. Wajdy. Termin nadsyłania prac został przedłużony, upływa 6 marca. Prace na konkurs już można nadsyłać na adres Zespołu Szkół Elektronicznych. Decyduje data dostarczenia. Każda szkoła może przysłać pięć zgłoszeń. Prace powinny być wykonane w jednym z trzech programów graficznych, tj. Gimp, Photoshop lub Corel Photo Paint. Szczegóły na stronie internetowej ZS Elektronicznych. Spośród zgłoszonych osób jury konkursu wybierze po 12 osób w każdej kategorii wiekowej, które wejdą do II etapu konkursu. Drugi etap będzie etapem praktycznym i odbędzie się w „Elektroniku”. A finał i wręczenie nagród - 10 kwietnia w Resursie Obywatelskiej. Patronem medialnym konkursu jest TV Dami.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • Radomski „Elektronik" będzie miał nowe boisko

  Zespół Szkół Elektronicznych w Radomiu, wreszcie będzie miał nowe boisko sportowe. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Koszt budowy to ponad 630 tysięcy złotych.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej