Dzisiaj jest: 21 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Kolejny koncert dla Magdy

środa, 04 marzec 2015 17:38
Dział: Wiadomości
Autor 

Chora na raka trzustki Magda Swat nie poddaje się i kontynuuje walkę o swoje życie. Pomagają jej radomscy muzycy. W najbliższy piątek koncert dla Magdy organizuje Paweł Mosiołek.

Mieszkanie Magdy Swat parokrotnie pokazywaliśmy już w Teledzienniku. Dziewczyna wyprzedała cenniejsze meble, wzięła także kredyt – wszystko na walkę z rakiem trzustki. Magda leczy się w Niemczech, szansą na życie są dla niej są specjalistyczne, ale też i bardzo drogie szczepionki. Jej samej nie stać na tak kosztowne leczenie. Dlatego od kilku już miesięcy Magdę wspierają radomscy muzycy. Odbyło się już kilka akcji pomocy na rzecz chorej na raka trzustki. - Radomianie włączają się w te akcje. Chciałabym wszystkim bardzo podziękować za dotychczasową pomoc i prosić o więcej. Jedna szczepionka kosztuje 20 tysięcy złotych, ale nie poddaję się, walczę dalej i jestem pełna optymizmu – mówi Magda Swat. Tym razem w pomoc dla Magdy angażuje się Paweł Mosiołek. W najbliższy piątek w klubie Bordo Paweł Mosiołek wystąpi dla chorej na raka trzustki. Koncert będzie połączony z urodzinami. - 4 marca obchodzę urodziny, ale nie jestem w stanie zaprosić wszystkich do mojej kawalerki, dlatego zapraszam w piątek do klubu. I proszę wszystkich znajomych żeby zamiast prezentu wrzucili do puszek te minimum 20 złotych – mówi Paweł Mosiołek. Koncert odbędzie się o godzinie 20.00, a towarzyszyć ma mu hasło będące fragmentem jednej z piosenek Pawła Mosiołka: „Ja nie żyję dla czasu. To czas jet dla mnie”. Magda jest podopieczną fundacji Alivia. Wsparciem dla chorej będą też datki na konto fundacji: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831. W opisie przelewu należy wpisać: DAROWIZNA NA PROGRAM SKARBONKA MAGDALENA SWAT 10052. Kolejny koncert na rzecz Magdy odbędzie się 20 marca. W klubie Strefa G2 zagra m. in. grupa The Bill.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej