Dzisiaj jest: 19 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

KORWiN odcina się od Ewy Zajączkowskiej

czwartek, 23 lipiec 2015 16:43
Dział: Wiadomości
Autor 

Po poniedziałkowej, skrytykowanej przez media konferencji Ewy Zajączkowskiej radomski oddział partii KORWiN odciął się od jej wystąpień. Jak piszą w oświadczeniu działacze partii KORWiN, Ewa Zajączkowska nie reprezentuje poglądów tej partii.

Opublikowane przez członków partii KORWiN oświadczenie ma związek z konferencją prasową, którą w poniedziałek zorganizowała Ewa Zajączkowska. Podczas tej konferencji myliła imiona, funkcje, przekręcała – lub nie znała – faktów. W opinii publicystów pokazała się jako osoba nieprzygotowana i niewiarygodna. Występowała od szyldem partii KORWiN. Działacze radomskiego oddziału tej partii wydali oświadczenie. Jak piszą, „pani Ewa Zajączkowska nie konsultowała z nami kwestii omawianych na przedmiotowej konferencji […]. Brak przygotowania i rzetelności omawianych przez nią kwestii został już oceniony przez media. Przychylając się do opinii medialnej pragniemy wyrazić jedynie ubolewanie i niesmak.

Jednocześnie oświadczamy, że Pani Ewa Zajączkowska nie reprezentuje (oraz nigdy nie została upoważniona do reprezentowania) poglądów i oficjalnego stanowiska Oddziału Radomskiego Partii KORWiN […]. Pani Ewa Zajączkowska nie pełni w Partii żadnej funkcji. Prezentuje jedynie własne poglądy [...]”.

W rozmowie telefonicznej Ewa Zajączkowska, odnosząc się do tego oświadczenia stwierdziła, że – tu cytat – jako działaczka głównych struktur partii nie ma zakazu wypowiadania się w imieniu partii. Nie chce komentować szerzej oświadczenia, bo uważa, że takie sprawy powinny być załatwiane wewnątrz partii, a nie wyciągane na zewnątrz. Zachowanie Krystiana Łagowskiego (prezes okręgu) uważa za dziecinne.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • J. Korwin-Mikke krytykuje PiS

  Janusz Korwin-Mikke krytykuje PiS i zarzuca mu brak odpowiedzialności w polityce zagranicznej. A lokalni działacze partii Wolność zapowiadają walkę z władzami Radomia w sprawie opłat za miejsca parkingowe.

 • Partia Wolność mówi: wojna!

  Partia Wolność wypowiada wojnę urzędnikom radomskiego magistratu. Na pierwszy ogień idą opłaty za parkowanie pojazdów poza miejscami wyznaczonymi znakami drogowymi.

 • Chcą referendum ws. uchodźców

  Ruch „Kukiz'15” mówi „STOP uchodźcom” i zbiera podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. Wokół idei referendum jednoczy się radykalna prawica.

 • KorWin chce broni dla każdej rodziny

  Broń dla każdej rodziny – to jeden z pomysłów partii KorWin. Dziś o tym pomysle mówił w Radomiu lider partii, Janusz Korwin – Mikke.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej