Dzisiaj jest: 26 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus

Ceny biletów do przyjęcia ?

środa, 22 lipiec 2015 17:26
Dział: Wiadomości
Autor 

Od 1 września do Rygi, a od 18 września do Pragi rozpoczną się regularne loty z lotniska w Radomiu. Zapytaliśmy radomian o ich opinię o proponowanych kierunkach i cenach biletów.

Loty do Rygi i do Pragi obsługiwać będą narodowi przewoźnicy Łotwy i Czech. A to nie są tak zwane tanie linie lotnicze typu Ryanair czy Wizzair. M.in. dlatego lot w obie strony na tych kierunkach dla jednej osoby to wydatek rzędu ponad 550 złotych. - Uważamy, że nie jest to drogo. Nie zapominajmy, że nie mamy do czynienia z najtańszymi liniami. W przypadku Czech Airlines mamy do czynienia z takim bonusem jak brak opłaty za dodatkowy bagaż co w przypadku innych przewoźników nie jest to już takie oczywiste – mówi Kajetan Orzeł, rzecznik spółki Port Lotniczy Radom.

Drogo czy nie drogo? O to zapytaliśmy mieszkańców Radomia. To ich wypowiedzi:

- Pięknie. Ja jestem na tak. Z wielka chęcią sam bym się wybrał, turystycznie zwiedzić chociażby.

- Uważam że dobra cena jest. Fajnie, że Radom w końcu ma połączenia. Myślę, że dużo osób skorzysta z tego.

- Wspaniała sprawa. No ja akurat nie wybieram się, bo prace mam taką, po trzynaście godzina na dobę, nie mogę sobie pozwolić na urlop.

- Wiem pan, ja bardzo rzadko latam samolotami, ale wydaje mi się, że to taka bardziej przystępna cena jeżeli chodzi o loty.

Bilety na loty z Radomia do Rygi i do Pragi są już dostępne w systemie rezerwacji AirBaltic i Czech Airlines. Loty do Rygi rozpoczną się 1 września. 18 września natomiast rozpoczną się loty do stolicy Czech.

Prosimy o Państwa zdanie na ten temat.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • Zwolnienia w Porcie Lotniczym Radom

  „W spółce Port Lotniczy Radom nastąpi redukcja zatrudnienia” - mówi Dorota Rajkowska, prezes spółki Port Lotniczy Radom. Dorota Rajkowska była gościem porannego studia TV Dami.

 • Adam Bielan: mamy opóźnienie i w przejęciu lotniska przez PPL

  Wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan, zaniepokojony jest – jego zdaniem – opieszałością zarządu spółki Port Lotniczy Radom w kwestii współpracy z Przedsiębiorstwem Państwowe Porty Lotnicze. Ta opieszałość – zdaniem marszałka Bielana – może spowodować problemy z przejęciem przez PPL lotniska na Sadkowie i zakłócić harmonogram jego przebudowy.

 • MZDiK stracił cierpliwość. 400 tysięcy złotych kar

  400 tysięcy złotych kar naliczył MZDiK firmie R&G Mielec za wadliwie działające w Radomiu biletomaty. Jak mówi Dawid Puton, rzecznik MZDIK, kary są efektem opieszałości mieleckiej firmy w naprawie biletomatów mimo wielokrotnych próśb i napomnień ze strony MZDiK.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej