Dzisiaj jest: 29 Września 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Michalina, Michał, Rafał
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Beata Szydło w Szydłowcu

sobota, 11 lipiec 2015 16:01
Dział: Wiadomości
Autor 

Beata Szydło, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, kandydatka PIS na premiera odwiedziła w sobotę Szydłowiec. Zapowiadała wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorców.

- Przyjechałam do matecznika pani premier Ewy Kopacz – powiedziała na początku swojego wystąpienia Beata Szydło. - Ale Szydło w Szydłowcu też brzmi nieźle – dodała. Beata Szydło w Szydłowcu sporo uwagi poświęciła – jak stwierdziła – największemu obecnie problemowi Polaków, problemowi braku pracy. - Przecież tutaj był przemysł, ludzie mieli pracę. W niedalekiej Wierzbicy była cementownia, która dawała zatrudnienie – opowiadała Beata Szydło. - Dziś za mało w Polsce mówi się o rozwoju małych miejscowości – twierdzi wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości. PiS – jak dodaje - chce umożliwić rozwój małych i średnich przedsiębiorców wprowadzając ograniczenia dla większych. Beta Szydło mówiła między innymi o planach opodatkowania banków, a także o planach wprowadzenia podatku od dużych sklepów wielkopowierzchniowych. - Z jednej strony mówimy o dochodach państwa, a z drugiej spowoduje to, że małe firmy, takie jak w Szydłowcu, będą mogły się rozwijać i myśleć o swojej przyszłości – stwierdziła Beata Szydło. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości przypomina także o priorytetach programowych Prawa i Sprawiedliwości. To obniżenie wieku emerytalnego, stworzenie programu wsparcia dla rodzin i podwyższenie kwoty wolnej od podatku.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • PiS zaprezentował kandydata na prezydenta Radomia

  Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej i przewodniczący radomskich struktur PiS, został w czwartek oficjalnie zaprezentowany jako kandydat tej partii na prezydent Radomia w tegorocznych wyborach samorządowych. Podczas prezentacji ujawnił, ze PiS ma już gotowy program rozwoju dla Radomia.

 • Znamy kandydata PiS na prezydenta Radomia!

  Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono listę kandydatów na fotele prezydentów miast. W tym gronie znalazło się nazwisko Wojciecha Skurkiewicza, który wystartuje w wyborach w Radomiu.

 • Premier RP spotkał się z radomianami. Padło kilka obietnic

  Kontrakt na pół miliarda złotych dla Fabryki Broni na zakup karabinka „Grot”, około 300 milionów złotych na rozbudowę, modernizację i wydzielenia zakładu w Pionkach jako samodzielnego zakładu przemysłowo-obronnego i przyśpieszenie budowy drogi ekspresowej S7 – takie obietnice złożył przebywając w piątek w Radomiu, premier Mateusz Morawiecki. Wbrew oczekiwaniom premier na ogłosił nazwiska kandydata PiS na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych.

 • Kiedy poznamy kandydata PiS na prezydenta Radomia ?

  Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość – jak dowiadujemy się nieoficjalnie – przedstawi swojego kandydata na prezydenta Radomia w nadchodzących wyborach samorządowych. PiS już wie kto to będzie, ale milczy na ten temat. Na giełdzie nazwisk prowadzi Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej