Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2021    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Ulica Struga już przejezdna

środa, 08 lipiec 2015 16:43
Dział: Wiadomości
Autor 

Koniec remontu ulicy Struga. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji deklaruje, że w sobotę 11 lipca ulica Struga zostanie całkowicie dopuszczona do ruchu, także dla autobusów komunikacji miejskiej.

Wymiana podziemnej sieci wodno-kanalizacyjnej trwała od połowy kwietnia. Inwestycję prowadziły Wodociągi Miejskie. Roboty zostały już zakończone. - Ulica Struga jest już przejezdna. Natomiast formalnie zostanie oddana do użytku w najbliższą sobotę. Pozostały tam do zrobienia jeszcze dwie rzeczy. Ekipy Wodociągów Miejskich muszą uprzątnąć teren po obu stronach ulicy. Nasze ekipy natomiast muszą wykonać oznakowanie poziome – mówi Dariusz Dębski, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Remontowany odcinek ulicy Struga ma już także nową nawierzchnię asfaltową i część nowego oznakowania poziomego. Ulica jest przejezdna, ale - jak sugerują nasi telewidzowie na Facebooku - mogła być przejezdna już tydzień temu. Dariusz Dębski, rzecznik MZDiK wyjaśnia, że było to niemożliwe. Przede wszystkim z powodu układania nawierzchni asfaltowej i malowania oznakowania poziomego. - Od soboty na Struga wraca komunikacja miejska. Wracają stałe trasy autobusów linii numer 9 i 26 – dodaje Dariusz Dębski. W związku z tym przywrócone zostaną stałe przystanki: Struga - Niedziałkowskiego (w obie strony, przy Urzędzie Skarbowym) oraz Struga - 25 Czerwca (w stronę placu Jagiellońskiego, obok przychodni).

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Kamienice Gąski i Esterki doczekają się remontu

  Kamienice Gąski i Esterki stojące na radomskim Rynku, pozostaną w zasobach Muzeum im. Jacka Malczewskiego i zostaną wyremontowane. Takie zapewnienie złożył przebywający w Radomiu marszałek Mazowsza Adam Struzik.

 • MZDiK zamknie ulicę Wernera

  Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Szarych Szeregów, Mireckiego i Wernera. Przebudowa pociąga za sobą utrudnienia w ruchu. I na takie utrudnienia od poniedziałku będą musieli przygotować się kierowcy. Dal ruchu zostanie zamknięta ulica Wernera, na odcinku od hal mięsnych do skrzyżowania.

 • MZDiK zamyka ulicę Mireckiego. Będą utrudnienia

  W radomskiej „Łaźni” trwa XXV Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję. W tym roku odbywa się innej formule. Nie ma konkursu. W sobotę w Łaźnia zaprasza na koncert mega gwiazdy - wystąpi Stanisław Soyka. O szczegółach koncertu mówi Beata Drozdowska.

 • Kukiz'15 chce dymisji dyrektora MZDiK

  Członkowie radomskich struktur Kukiz'15 żądają dymisji dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Dlaczego ? Powodów – ich zdaniem - jet wiele. Jednym z nich jest niegospodarność Piotra Wójcika.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej