Dzisiaj jest: 28 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Miss lata wybrana

poniedziałek, 06 lipiec 2015 17:25
Dział: Wiadomości
Autor 

Magdalena Chłopiecka została Miss Lata Ziemi Radomskiej. Wybory odbyły się podczas IX festynu rodzinnego „Powitania lata”, który odbył się w Domaniowie.

Na plaży tłumy, a na scenie sześć kandydatek – tyle pań wzięło udział w tegorocznych wyborach Miss Lata Ziemi Radomskiej. Każda kandydatka musiała się przedstawić, a także zapozować jak najatrakcyjniej fotografom. Paniom przyglądała się nie tylko publiczność, ale i jury. I to oni przyznali tytuł Miss Lata Ziemi Magdalenie Chłopieckiej. I wicemiss została Żaneta Sieradz, a II – Natalia Peruga. Wybory Miss Lata Ziemi Radomskiej były tylko jednym z kilku punktów programu festynu rodzinnego „Powitanie Lata”, który odbył się w Domaniowie. Festyn, ale też lejący się z nieba żar przyciągnął nad zalew tłumy plażowiczów. - Takiej pogody jak dziś to jeszcze nie było, dosłownie żar leje się z nieba, niektórzy mówią, że aż za bardzo – mówi Marek Oleszczuk, rzecznik Starostwa Powiatowego w Radomiu. Dlatego wielu było chętnych do tego, żeby schłodzić się w wodzie. A o tym, że nad wodą czas spędzać można bardzo aktywnie i atrakcyjnie przekonali się ci, którzy uczestniczyli w pokazie sportów wodnych. Festyn „Powitanie lata” to już tradycja. Organizowany jest od kilku lat. - 9 lat temu starosta radomski i wójt gminy Przytyk wpadli na pomysł, żeby w taki sposób świętować nadejście lata. Staramy się tu łączyć przyjemne z pożytecznym – mówi Marek Oleszczuk.

Ważne jednak, żeby to łączenie przyjemnego z pożytecznym było bezpiecznie. Nad bawiącymi się na festynie czuwali ratownicy WOPR.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej