Dzisiaj jest: 8 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Jan, Hieronim
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Bilet dla pani premier: kolej na Radom

wtorek, 30 czerwiec 2015 17:00
Dział: Wiadomości
Autor 

Radomscy parlamentarzy Prawa i Sprawiedliwości zapraszają do Radomia Ewę Kopacz, ale zapraszają pociągiem. Kupili dla niej bilet, będą czekać na dworcu. Chcą, żeby premier zobaczyła, jak wygląda podróż pociągiem z na trasie Radom - Warszawa.

To reakcja na ogłoszoną kilka dni temu przez premier Ewę Kopacz akcję Kolej na Ewę. Pani premier podróżuje po kraju koleją. Radomscy parlamentarzyści PiS chcą, żeby pani premier przyjechała też do Radomia. I żeby koniecznie przyjechała pociągiem. – BO być może jak zobaczy, jak jeżdżą zwykli mieszkańcy Radomia, w jakich warunkach, ile życia swojego tracą dojeżdżając codziennie do pracy do Warszawy, może zmienią priorytety i ta kolej do Radomia powstanie szybciej - mówi Marek Suski, poseł PiS

Ponieważ do nas Pendolino nie dojeżdża, zatem specjalnie dla pani premier parlamentarzyści PiS kupili bilet na pociąg PKP Intercity. Pociąg pośpieszny. – Miejsce wybraliśmy przy oknie, żeby pani premier zobaczyła też naszą piękną ziemię mazowiecką – mówi Wojciech Skurkiewicz, senator PiS. - Gorąco zapraszamy panią premier Ewę Kopacz żeby wspólnie z panią minister Marią Wasiak. Przyjechały do Radomia pociągiem, żeby zapoznały się z trasą kolejową i z tym, co na tej kolei dzieje się w związku chociażby z modernizacją, bo mam wrażenie, że pani premier zna te bolączki tylko z punktu widzenia osoby, która podróżuje limuzyną Biura Ochrony Rządu – mówi W. Skurkiewicz.

Bilet dziś został wysłany do pani premier. Data przejazdu: 11 lipca. To sobota. Pociąg ma dojechać do Radomia na godzinę 13.57. Na peronie na panią premier mają czekać parlamentarzyści PiS.

Czy w pociągu będzie pani premier? Raczej nie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Konwoje wstydu jadą przez Polskę. Szybka reakcja prezesa PiS

  Po całej Polsce jeżdżą tzw. „konwoje wstydu”, które informują Polaków o nagrodach finansowych jakie otrzymali ministrowie rządu premier Beaty Szydło. Konwój pojawił się także w Radomiu. Chyba spełnił swoją rolę bo Jarosław Kaczyński, prezes PiS zapowiedział oddanie przez ministrów otrzymanych nagród na rzecz... Caritas.

 • Oświadczenie PiS

  Oświadczenie parlamentarzystów PiS Ziemi Radomskiej w sprawie przebudowy Wojska Polskiego:

 • PiS się niepokoi, a magistrat czeka na ruch wojewody

  „Czekamy na ruch wojewody, czyli na podpisanie umowy. Po podpisaniu w każdej chwili jesteśmy gotowi rozpocząć procedury związane z przebudową Wojska Polskiego” – tak władze Radomia komentują zarzuty PiS.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej