Dzisiaj jest: 10 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Pytania dla tych co kochają szkołę

środa, 24 czerwiec 2015 16:11
Dział: Wiadomości
Autor 

Zakończył się konkurs „Kocham Cię szkoło, czyli siedem pytań do...”. Celem organizatorów była promocja Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą.

W finale konkursu, który odbył się w Zespole Szkół Muzycznych, wystąpiło siedem dwuosobowych drużyn. Uczestnicy rywalizacji musieli odpowiedzieć na pytania z różnych dziedzin. Skala trudności była mocno zróżnicowana. Od łatwych pytań do trudnych, prawie specjalistycznych. Trzeba było wykazać się wiedzą ogólną, wiedzą o Radomiu oraz znajomością Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą. Po kolejnych rundach odpadali najsłabsi. Okazało się, że najlepiej z pytaniami radziła sobie reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 11. W jej składzie byli nauczyciel Dariusz Reszke i uczennica Aleksandra Snopek. Nagroda dla zwycięskiej szkoły to darmowa sieć wi-fi oraz strona internetowa z systemem obsługi CMS. Eliminacje konkursu rozpoczęły się w maju. Uczestnicy rywalizowali osobno w siedmiu kategoriach. Rywalizowały reprezentacje przedszkoli, szkół podstawowych dla klas 1-4, szkół podstawowych dla klas 4-6, gimnazjów, liceów, szkół technicznych oraz tzw. innych placówek oświatowych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • Radom na 8. miejscu, wygrał Zamość

  Radom zajął 8 miejsce w konkursie Świeć się z Energą. Zwyciężył Zamość, który zdobył prawie 75 tys. głosów. Do Radomia, jako jednego z finalistów konkursu, trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej