Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

Znamy kandydata PiS na prezydenta Radomia!

środa, 23 maj 2018 17:57
Dział: Wiadomości
Autor 

Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono listę kandydatów na fotele prezydentów miast. W tym gronie znalazło się nazwisko Wojciecha Skurkiewicza, który wystartuje w wyborach w Radomiu.

Wojciech Skurkiewicz urodził się 5 grudnia 1969 roku w Radomiu. Przed rozpoczęciem kariery politycznej był dziennikarzem katolickiej rozgłośni w rodzinnym mieście. Pełnił funkcję rzecznika, był radnym Radomia (najmłodszy przewodniczący w historii Rady Miejskiej Radomia), a jako senator (najmłodszy senator ziemi radomskiej) z okręgu radomskiego zasiadał w w komisjach dotyczących kultury i obronności narodowej. Obecnie sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej i przewodniczący radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.Wojciech Skurkiewicz jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę zawodową zaczynał jako dziennikarz lokalnej stacji katolickiej Ave, później był rzecznikiem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.


Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • PiS zaprezentował kandydata na prezydenta Radomia

  Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej i przewodniczący radomskich struktur PiS, został w czwartek oficjalnie zaprezentowany jako kandydat tej partii na prezydent Radomia w tegorocznych wyborach samorządowych. Podczas prezentacji ujawnił, ze PiS ma już gotowy program rozwoju dla Radomia.

 • Premier RP spotkał się z radomianami. Padło kilka obietnic

  Kontrakt na pół miliarda złotych dla Fabryki Broni na zakup karabinka „Grot”, około 300 milionów złotych na rozbudowę, modernizację i wydzielenia zakładu w Pionkach jako samodzielnego zakładu przemysłowo-obronnego i przyśpieszenie budowy drogi ekspresowej S7 – takie obietnice złożył przebywając w piątek w Radomiu, premier Mateusz Morawiecki. Wbrew oczekiwaniom premier na ogłosił nazwiska kandydata PiS na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych.

 • Kiedy poznamy kandydata PiS na prezydenta Radomia ?

  Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość – jak dowiadujemy się nieoficjalnie – przedstawi swojego kandydata na prezydenta Radomia w nadchodzących wyborach samorządowych. PiS już wie kto to będzie, ale milczy na ten temat. Na giełdzie nazwisk prowadzi Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

 • Nowa nazwa i logo. Bezpartyjni idą do wyborów

  Bezpartyjni Radomianie – pod takim szyldem wystartuje w tegorocznych wyborach samorządowych, koalicja radomskich stowarzyszeń bezpartyjnych. Przedstawiciele nowej koalicji unikają podania terminu prezentacji kandydata koalicji na prezydenta Radomia.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej