Dzisiaj jest: 26 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus

Mieszkańcy XV-lecia zdecydowali

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 17:19
Dział: Wiadomości
Autor 

Już wiadomo jak będzie wyglądał teren na osiedlu XV-lecie zamknięty ulicami Bema, Jasińskiego i Sowińskiego. Pojawi się więcej miejsc parkingowych, plac zabaw, otwarta siłownia, nowe alejki i zrewitalizowana zieleń. Rozpoczęcie prac planowane jest jeszcze w tym roku.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

  • Ostatnia konsultacja w sprawie inwestycji

    Radomski magistrat przygotowuje się do realizacji inwestycji pomiędzy ulicami Bema, Sowińskiego i Jasińskiego. O tym jak ma wyglądać ten teren na osiedlu XV-lecie przedstawiciele magistratu chcą porozmawiać w czwartek 26 kwietnia z mieszkańcami osiedla. Inwestycja ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

  • Mieszkańcy XV-lecia walczą o park i parkingi

    Ponad 1000 osób mieszkańców osiedla XV-lecie podpisało się pod petycją do prezydenta Radomia przeciwko budowie przy ulicy Sowińskiego bloku. Wolą park rekreacyjny i dodatkowe miejsca parkingowe.

  • Protest zaostrza się. Na Sowińskiego nie chcą bloku

    Zaostrza się protest mieszkańców bloków przy ulicy Sowińskiego. Lokatorzy sprzeciwiają się planom budowy kolejnego bloku. Miałby on stanąć na skwerze u zbiegu ulic Sowińskiego i Bema. W spór mieszkańców z władzami miasta włączyli się przedstawiciele partii „Nowoczesna”.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej