Dzisiaj jest: 15 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Będzie unijne dofinansowanie

środa, 18 kwiecień 2018 17:41
Dział: Wiadomości
Autor  Milena Majewska

Miasto dostanie unijne dofinansowanie na budowę drugiego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. narodowy Fundusz Ochrony Środowiska przekaże na ten cel ponad 2 miliony złotych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • Radni PO: "Mieszkanie Plus to klapa"

  Radni Platformy Obywatelskiej chcą żeby miasto odzyskało tereny przy ulicy Tytoniowej przekazane do potrzeb rządowego programu Mieszkanie plus. Radni PO przygotowują specjalną uchwałę, w której będą chcieli przekazania tej działki spółce Administrator pod budowę tanich mieszkań pod wynajem w ramach Towarzystw Budownictwa Społecznego.

 • Jaki plan na tworzenie szkół branżowych?

  To nie krytyka, to pytania. Pytamy prezydenta, jaki ma plan na tworzenie szkół podstawowych i szkół branżowych. Oczekujemy, że prezydent postąpi zgodnie z ustawą – mówił w programie Kelles-Krauza 13 w TV Dami były prezydent, dziś poseł Andrzej Kosztowniak.

 • Prezydent nie ma wizji? Jest odpowiedź

  PiS atakuje prezydenta Radomia za brak wizji i strategii rozwoju miasta. Matusz Tyczyński, szef kancelarii prezydenta stwierdza: „Czyją wizję rozwoju miasta radomianie wybrali, pokazały ostatnie wybory prezydenckie”.

 • Air Show pod lupą prokuratury

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi śledztwo dotyczące rozliczeń pieniędzy na organizację Air Show w Radomiu. Prokuratura bada czy żołnierze odpowiedzialni za nadzór nad wydatkowaniem pieniędzy, robili to w sposób właściwy.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej