Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Stypenia po raz ostatni

piątek, 13 kwiecień 2018 17:02
Dział: Wiadomości
Autor  Michał Tarnowski

Już po raz 12-ty Fundacja Polish Orphans Charity wręczy w Radomiu stypendia dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Wręczenie stypendiów odbędzie się 24 października. Ale będzie to ostatnia edycja stypendiów fundowanych przez Polish Orphans Charity.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • Stypendia Polish Orphans Charity już po raz ostatni

  Do 30 czerwca Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego przyjmuje wnioski o przyznanie stypendium fundacji Polish Orphans Charity. Będzie to ostatnia edycja stypendiów bowiem fundacja Polish Orphans Charity kończy w tym roku działalność w Polsce

 • MOPS rozpoczął przyjmowanie wniosków

  Chodzi o wnioski na świadczenia rodzinne, świadczenia 500+, fundusz alimentacyjny oraz stypendium szkolne. Przyjmowanie wniosków – w zależności od rodzaju świadczenia - potrwa do końca października i końca listopada.

 • Wnioski na 500+ od sierpnia

  Prawdopodobnie w ostatnim tygodniu lipca dostępne będą wzory wniosków, jakie trzeba złożyć na nowy okres świadczeniowy w programie 500 +. Wnioski można będzie składać od 1 sierpnia.

 • Ponad 2700 złotych stypendium. Można składać wnioski

  Rozpoczął się nabór wniosków o stypendium fundacji Polish Orphans Charity. To stypendium artystyczne przyznawane dzieciom i młodzieży znajdującym się w trudniejszej sytuacji rodzinnej.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej