Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Finał tuż tuż

piątek, 12 czerwiec 2015 17:37
Dział: Wiadomości
Autor 

19 czerwca odbędzie się finał konkursu Kocham Cię Szkoło. Konkurs ma na celu promocję zintegrowanego systemu zarządzania oświatą. Nagrody są znaczne – także dla publiczności, która będzie oglądała finałowy pojedynek.

 

Eliminacje, czyli pierwszy etap konkursu Kocham Cię Szkoło odbył się w maju. Do finału zakwalifikowało się 7 drużyn – z przedszkola nr 14, szkół podstawowych nr 34 i 23, gimnazjum nr 10 i nr 11, także uczniowie z budowlanki i z plastyka Organizatorzy przypominają, że nadal czekają na zgłoszenia tych, którzy chcieliby oglądać finałowy pojedynek. Przygotowali dla nich mały instruktaż, jak to zrobić – bo zgłoszenia przyjmowane są tylko elektronicznie. Na stronie www.oswiatawradomiu.pl Finał odbędzie się 19 czerwca o godzinie 12.00 w Zespole Szkół Muzycznych. Nagrodą dla zwycięskiej szkoły będzie sieć wi-fi. Członkowie najlepszej drużyny dostaną m.in. laptopy. Partnerem medialnym konkursu jest TV Dami.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • Radom na 8. miejscu, wygrał Zamość

  Radom zajął 8 miejsce w konkursie Świeć się z Energą. Zwyciężył Zamość, który zdobył prawie 75 tys. głosów. Do Radomia, jako jednego z finalistów konkursu, trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej