Dzisiaj jest: 26 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konrad, Leonard, Sylwester
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Radomska Nowoczesna gotowa do wyborów

czwartek, 08 marzec 2018 17:24
Dział: Wiadomości
Autor 

„Pis zabija samorządność. Radom gotowy jest do wyborów i Nowoczesna będzie miała w Radomiu swojego kandydata na prezydenta” - mówiły przebywające w Radomiu Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej i Kamila Gasiuk-Pihowicz, szefowa Klubu Parlamentarnego tej partii.

 

Katarzyna Lubnauer i Kamila Gasiuk-Pihowicz wzięły udział w wykładzie otwartym „Siła kobiet w życiu społecznym”, który odbył się w Wyższej Szkole Handlowej. Przed wykładem obie panie wsparte przez Katarzynę Kalinowską, przewodniczącą radomskich struktur Nowoczesnej, spotkały się z dziennikarzami. Spotkanie dotyczyło wyborów samorządowych. - Wczoraj podpisaliśmy list intencyjny w sprawie umowy koalicyjnej z Platforma Obywatelską. Umowa dotyczy wyborów do sejmików – mówi
Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej.
Według Katarzyny Lubnauer, przewodniczącej Nowoczesnej, PiS niszczy samorządność. - Konflikty, podziały i to wszystko co obecnie dzieje się w Polsce mogłoby być zabójcze dla samorządów. PiS zabija samorządność – dodaje Katarzyna Lubnauer.
Z kolei Kamila Gasiuk-Pihowicz, szefowa Klubu Parlamentarnego Nowoczesnej zapewniła, że Nowoczesna w Radomiu jest gotowa do wyborów. - Radom jest przygotowany do nadchodzących wyborów samorządowych. Będziemy mieli tu swojego kandydata na prezydenta. Będziemy mieli obsadzone listy we wszystkich okręgach – mówi
Kamila Gasiuk-Pihowicz, przewodnicząca Klubu Parlamentarnego Nowoczesnej.
Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskich struktur Nowoczesnej nie chciała potwierdzić czy to ona będzie kandydatką na prezydenta Radomia. Po południu Katarzyna Lubnauer, Kamila Gasiuk-Pihowicz i Katarzyna Kalinowska spotkały się z prezydentem Radosławem Witkowskim.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Radosław Witkowski z poparciem PO i Nowoczesnej

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski, otrzymał poparcie Koalicji Obywatelskiej w tegorocznych wyborach prezydenckich. Koalicję Obywatelską stworzyły Platforma Obywatelska i Nowoczesna. Kandydatką na wiceprezydenta Radomia jest Katarzyna Kalinowska, szefowa radomskich struktur Nowoczesnej.

 • Katarzyna Kalinowska kandydatką Nowowczesnej?

  Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskich struktur Nowoczesnej będzie kandydatką tej partii na urząd prezydenta Radomia w najbliższych wyborach samorządowych, jeżeli Nowoczesna samodzielnie wystartuje w tych wyborach. Potwierdziła to przebywająca w czwartek w Radomiu Katarzyna Lubnauer , przewodnicząca Nowoczesnej.

 • Front przeciwko PiS?

  Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca radomskiej Nowoczesnej apeluje do partii opozycyjnych o rozmowy na temat stworzenia wspólnego frontu przeciwko PiS w najbliższych wyborach samorządowych.

 • .Nowoczesna wraca do chodników. Są podpisy pod petycją

  Kolejny raz radomska .Nowoczesna porusza temat remontu chodników w Radomiu. Przedstawiciele ugrupowania poinformowali o podpisach zebranych pod petycją do prezydenta w sprawie remontu chodników.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej