Dzisiaj jest: 26 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konrad, Leonard, Sylwester
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Unijne dofinansowanie dla filii żłobka

czwartek, 08 marzec 2018 17:22
Dział: Wiadomości
Autor 

Ponad jeden milion 200 tysięcy złotych unijnego dofinansowania otrzyma miasto na wyposażenie filii żłobka, która powstaje przy ulicy Michałowskiej. Pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie żłobka oraz adaptację pomieszczeń.

 

Żłobek przy ulicy Michałowskiej będzie filią żłobka „Radomirek” mieszczącego się przy ulicy PCK na osiedlu Ustronie. Filia powstaje obok budynków PG 22 i PSP nr 6. Żłobek ma objąć opieką dzieci w wieku od roku do 3 lat. Za pieniądze z unijnego dofinansowania zostanie zakupione między innymi wyposażenie dla żłobka. Unijne dofinansowanie na wyposażenie żłobka i adaptacje pomieszczeń to kwota ponad jednego miliona 200 tysięcy złotych. Projekt „Mamo, Tato Wracaj do pracy” dotyczy stworzenia 50 miejsc dla dzieci. Budynek, w którym będzie się mieścił żłobek oraz zaplecze sportowe dla boiska piłkarskiego ma zostać oddany do użytku w czerwcu.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Nowy żłobek w Radomiu

  Od nowego roku w Radomiu ruszy nowy żłobek. Placówkę uruchamia „Słoneczna kraina”. W żłobku przy ul. Sportowej będzie 20 miejsc dla dzieci.

 • Radomska firma wybuduje żłobek

   

  Radomska firma Rosa-Bud wygrała przetarg na budowę żłobka na ul. Michałowskiej. Prace ruszą wiosną.

 • 10 firm chce budować filię żłobka w Radomiu

   

  Oferty na budowę filii żłobka „Radomirek” przy ul. Michałowskiej nadesłały firmy z całej Polski. W nowej placówce znajdzie się 50 miejsc dla dzieci.

 • W Radomiu powstanie nowa filia żłobka

  Radomski magistrat ogłosił przetarg na budowę filii żłobka „Radomirek” przy ul. Michałowskiej. Żłobek – według planów – zacznie funkcjonować w czerwcu 2018 roku.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej