Dzisiaj jest: 26 Listopada 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Konrad, Leonard, Sylwester
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Ciepło wróciło do radomskich mieszkań

sobota, 03 marzec 2018 15:49
Dział: Wiadomości
Autor 

Służby techniczne Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej RadPec, usunęły awarię sieci ciepłowniczej w trzech punktach Radomia. Awaria pozbawiła ogrzewania mieszkańców południowej części miasta. Usuwanie awarii trwało ponad 24 godziny.

 

Służby techniczne RADPEC-u nad usunięciem awarii pracowały od piątku rano. Wyciek wody z sieci wymusił czasowe wyłączenie z pracy Ciepłowni „Południe”. Bez ciepłej wody i ogrzewania byli mieszkańcy południowej części miasta. Jak informuje Ewa Dobrzańska-Trela, rzecznik spółki RADPEC awarię, do której doszło w trzech punktach Radomia, udało się usunąć. - Napełniona została sieć ciepłownicza na obszarze zasilanym przez Ciepłownie „Południe”. Wznowiono dostawę ciepła do odbiorców z Potkanowa, Południa, Borek, Zamłynia, osiedla Nad Potokiem, Plant i Śródmieścia. Przywrócono dostawę ciepła także dla mieszkańców Sadkowa. – mówi Ewa Dobrzańska-Trela, rzecznik spółki RADPEC w Radomiu.
Usunięto także awarię sieci w rejonie ulicy Kościuszki. Jak informuję Ewa Dobrzańska-Trela, rzecznik spółki RADPEC, dostawa ciepła miała zostać przywrócona w godzinach popołudniowych także na Ustroniu, Prędocinku i na Młodzianowie.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej