Dzisiaj jest: 29 Września 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Michalina, Michał, Rafał

Groźny pożar w Rajcu

środa, 14 luty 2018 17:46
Dział: Wiadomości
Autor 

6 jednostek państwowej i ochotniczej straży gasiło we wtorek wieczorem pożar, który wybuchł na terenie jednej z posesji w Rajcu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar wybuchł około godziny 20.00 na jednej z posesji przy ulicy Podleśnej w Rajcu. Na numer 112 wpłynęło zgłoszenie, że pali się hala produkcyjna. Po dojeździe strażaków okazało się, że palą się duże kontenery na śmieci oraz część drewnianej konstrukcji dachu budynku gospodarczego przy którym stały kontenery. Pożar gasiło 6 jednostek państwowej i i ochotniczej straży pożarnej. Akcja gaszenia trwała kilka godzin. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Straty wstępnie oszacowano na 10 tysięcy złotych. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Czarna seria pożarów składowisk śmieci. ABW wkracza

  Przypadek, ingerencja natury czy działania umyślne ? W maju doszło do dużych pożarów składowisk śmieci w kilku miastach w Polsce. Także w Radomiu. Sprawą zainteresowali się premier Mateusz Morawiecki, minister środowiska i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 • Odznaczenia i awanse dla radomskich strażaków

  Róża Domańska od prawie 60 lat wykonuje zawód księgarza. To właśnie ona prowadzi księgarnię im. Witolda Gombrowicza i to ona wymyśliła też muzeum pisarza we Wsoli W Resursie Obywatelskiej odbył się benefis Róży Domańskiej.

 • Strażacy ugasili pożar składowiska śmieci

  Ponad 40 jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej gasiło i gasi ogromny pożar składowiska śmieci na Wincentowie w Radomiu. Pożar wybuchł popołudniu w niedzielę. Jak mówią strażacy, to jeden z najtrudniejszych pożarów jaki gasili w ostatnim czasie.

 • 4 maja strażacy obchodzą swoje święto

  W Polsce obchodzony jest od 2003 roku. Dzień świętego Floriana, który co roku przypada 4 maja. Tego dnia swoje święto obchodzą także strażacy.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej