Dzisiaj jest: 4 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Weronika, Mariusz, Andrzej

Wojciech Skurkiewicz sekretarzem stanu w MON

poniedziałek, 05 luty 2018 15:57
Dział: Wiadomości
Autor 

Wojciech Skurkiewicz, poseł PiS i szef radomskich struktur tej partii, został sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Będzie odpowiadał między innymi za politykę historyczną i kontakty z parlamentem.

O nominacji Wojciecha Skurkiewicza mówiło się już od kilku dni. W poniedziałek Ministerstwo Obrony Narodowej potwierdziło, że Wojciech Skurkiewicz został sekretarzem stanu w tym ministerstwie. Wojciech Skurkiewicz w parlamencie pracuje od 2007 roku. Zanim trafił do Sejmu przez dwie kadencje był senatorem. Zasiadał w Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz był przewodniczącym senackiej Komisji Obrony Narodowej. W 2015 roku został wybrany posłem oraz wiceprzewodniczącym sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Wojciech Skurkiewicz będzie odpowiadał w MON za politykę historyczną, kulturę, edukację i kontakty z parlamentem.

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • PiS zaprezentował kandydata na prezydenta Radomia

  Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej i przewodniczący radomskich struktur PiS, został w czwartek oficjalnie zaprezentowany jako kandydat tej partii na prezydent Radomia w tegorocznych wyborach samorządowych. Podczas prezentacji ujawnił, ze PiS ma już gotowy program rozwoju dla Radomia.

 • Znamy kandydata PiS na prezydenta Radomia!

  Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono listę kandydatów na fotele prezydentów miast. W tym gronie znalazło się nazwisko Wojciecha Skurkiewicza, który wystartuje w wyborach w Radomiu.

 • Kiedy poznamy kandydata PiS na prezydenta Radomia ?

  Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość – jak dowiadujemy się nieoficjalnie – przedstawi swojego kandydata na prezydenta Radomia w nadchodzących wyborach samorządowych. PiS już wie kto to będzie, ale milczy na ten temat. Na giełdzie nazwisk prowadzi Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

 • Radomski ZDZ otrzymał certyfikat MON

  Trzy szkoły z Radomia, Lipin i Białobrzegów prowadzące klasy mundurowe wezmą udział w II edycji pilotażowego programu „Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”. W czwartek wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz wręczył wymienionym szkołom certyfikaty MON.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej