Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Światowy Dzień Walki z Rakiem w RCO

czwartek, 01 luty 2018 17:53
Dział: Wiadomości
Autor 

Konsultacje, profilaktyczne badania oferuje wszystkim zainteresowanym Radomskie Centrum Onkologi. 3 lutego, w sobotę w szpitalu odbędzie się dzień otwarty.

 

Dzień otwarty w Radomskim Centrum Onkologii trwać będzie od godz. 10.00 do 14.00. W tym czas zainteresowani będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskich w zakresie onkologii i chirurgii onkologicznej. Wśród propozycji RCO znalazły się też profilaktyczne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Panie muszą mieć ze sobą dowód. NFZ finansuje takie badanie raz na dwa lata. W dniu otwartym możliwe będzie też wykonanie badania w ramach Programu Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Zaplanowano również konsultacje w zakresie rehabilitacji w chorobie onkologicznej, konsultacje dietetyczne i rozmowy z Amazonkami. Będzie też możliwość uzyskania informacji o programach profilaktycznych i ich zasadach, a także możliwość zapisu na warsztaty w zakresie wizażu dla pacjentek po chemio i radioterapii. Zapisy na dzień otwarty odbywają się pod numerami telefonów: 790 252 879 lub 48 377 90 24. Dzień otwarty w Radomskim Centrum Onkologii organizowany jest 3 lutego w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Bezpłatne badania w Radomskim Centrum Onkologii

  W Radomskim Centrum Onkologii realizowany jest program profilaktyki nowotworów głowy i szyi. Finansowany jest ze środków unijnych. Od momentu rozpoczęcia programu, specjaliści z RCO przebadali już około 800 osób.

 • Światowy Dzień Walki z Rakiem w RCO

  Konsultacje, profilaktyczne badania oferuje wszystkim zainteresowanym Radomskie Centrum Onkologi. 3 lutego, w sobotę w szpitalu odbędzie się dzień otwarty.

 • Radni interweniują w sprawie centrum onkologii. Będzie kontrakt?

  Radomskie Centrum Onkologii to nowoczesna placówka, przygotowana na kompleksowe leczenie pacjentów – zapewniają jej prowadzący. Teraz ma ograniczone możliwości, ze względu na niepełny kontrakt. Radomscy radni interweniują w sprawie RCO u ministra zdrowia.

 • Dni Otwarte w Radomskim Centrum Onkologii

  Na spotkania ze specjalistami i bezpłatne badania zaprosiło Radomskie Centrum Onkologii. Z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi centrum zorganizowało Dni Otwarte. Bo wiedza i profilaktyka to gwarancja skutecznego leczenia nowotworów.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej