Dzisiaj jest: 21 Marca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

„Radom górą!”. Z czego możemy być dumni?

środa, 31 styczeń 2018 16:41
Dział: Wiadomości
Autor 

Trwa akcja Radomskiej Grupy Mediowej „Radom górą”. Mieszkańcy chętnie wskazują co w Radomiu jest godne uwagi. Cieszą głosy pozytywne. Akcja trwa, zatem warto nadsyłać kolejne propozycje.

 

Mija pierwszy tydzień akcji „Radom górą” Radomskiej Grupy Mediowej. RGM chce tą akcją zwrócić uwagę na to, co w Radomiu jest piękne, wartościowe, na to z czego mieszkańcy mogą być dumni. Dzięki zgłoszeniom na portalu cozadzien.pl powstają różnorodne rankingi. - Na portalu znajdziecie Państwo m.in. ranking znanych firm z Radomia, także ranking artystów radomskich, którzy promują nasze miasto w całej Polsce i poza krajem – informuje
Szymon Janczyk, dziennikarz Radomskiej Grupy Mediowej.
Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. - Za nami pierwszy tydzień akcji. Jesteśmy zaskoczeni tak dużą ilością zgłoszeń. Cały czas czekamy na Państwa zgłoszenia – dodaje Krzysztof Domagała, szef newsroomu Radomskiej Grupy Mediowej.
Zgłoszenia można nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także na profilu portalu Co za dzień na Facebooku.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Rekordowa Co Za Jazda

  Około ośmiuset miłośników aktywnego wypoczynku wyruszyło w pierwszą w tym sezonie wyprawę z cyklu Co Za Jazda! Tym razem trasa prowadziła do Skaryszewa. Organizatorem cyklu jest Radomska Grupa Mediowa i Stowarzyszenie Co Za Jazda!

 • Grać, jak Weroniki

  Kilka lat temu liderką radomskiego tenisa była Weronika Domagała. Dziś najlepszą tenisistką z naszego miasta jest Weronika Falkowska. Akademia Tenisowa Masters Radom szuka następczyń wspomnianych zawodniczek.

 • Radom górą!

  Trwa medialna akcja Radom Górą. Portal cozadzień.pl publikuje zestawienia osób, firm, produktów czy wydarzeń, którymi może poszczycić się Radom. Akcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem.

 • Radom górą! Zajrzyj na cozadzien.pl

  Przypominamy o akcji RADOM GÓRĄ! Od środy przekonujemy, że jako radomianie – nie mamy się czego wstydzić.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej