Dzisiaj jest: 15 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Rekordowy sezon na lodowisku. Będzie nowe?

poniedziałek, 29 styczeń 2018 17:09
Dział: Wiadomości
Autor 

Lodowisko przy ulicy Narutowicza przeżywa prawdziwe oblężenie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zamierza w tym roku rozszerzyć ofertę dla radomian.

 

Na łyżwach jeżdżą i dzieci, i dorośli. Lodowisko przy ulicy Narutowicza ma ogromne powodzenie. I dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom radomian.
- Planujemy zakupić nowe lodowisko. Stare, wysłużone przeniesiemy w inne miejsce. A tu, przy ulicy Narutowicza ustawimy nowe lodowisko – zapowiada Grzegorz Janduła, prezes MOSiR.
Skoro jazda na łyżwach jest tak popularna, to do akcji postanowił włączyć się Szkolny Związek Sportowy. Razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Urzędem Miejskim rozpoczął zajęcia pod nazwą „Radosna Zima Radom 2018”.
- Jazda na łyżwach to coś wspaniałego. Nie przy komputerach, a na lodowisku warto spędzać wolny czas – zachęca Jarosław Ludwiński, prezes SZS.
Akcja Szkolnego Związku Sportowego rozpoczęła się wraz z nowym rokiem, trwała w czasie ferii i będzie kontynuowana. Oczywiście pod okiem instruktora. Dzięki niemu można poznać tajniki jazdy na łyżwach. Ze Szkolnym Związkiem Sportowym współpracuje instruktor Dariusz Wróblewski.
- Prowadzimy wspólnie zajęcia od wielu lat. To naprawdę doświadczony instruktor – podkreśla Jarosław Ludwiński. - Można się nauczyć prawidłowej techniki jazdy.
Zajęcia na lodowisku potrwają do marca. Dodatkową atrakcją są treningi hokejowe.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Warsztaty taneczne z gwiazdą

  Agnieszka Kaczorowska, popularna aktorka i mistrzyni tańca, przygotowała dla radomskich dzieci prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. We wtorek poprowadziła w hali MOSiR-u taneczne warsztaty.

 • Konflikt na linii Klub Piłkarski Broń Radom–MOSiR

  Jak już informowaliśmy, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekaże ponad 2 miliony złotych na budowę w Radomiu drugiego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Lobbingiem na rzecz tej inwestycji pochwalili się radomscy parlamentarzyści PiS. Ale wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik mówi, że nie lubi jak ktoś chwali się czymś czego nie zrobił.

 • Dopłaty, czy większe opłaty? Dyskusja na temat opłat za obiekty sportowe

  Budżet Radomia został uchwalony, ale wciąż trwają dyskusje na temat wprowadzonych zmian. Kluby sportowe alarmują, że muszą teraz płacić znacznie więcej za wynajem obiektów MOSiR.

 • MOSiR zbiera sportowe pamiątki

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji kompletuje pamiątki związane z radomskim sportem. Trwają przygotowania do otwarcia galerii, która przypomni dokonania sportowców z naszego regionu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej