Dzisiaj jest: 27 Września 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 35.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Pobiegli po marzenia

sobota, 06 czerwiec 2015 15:49
Dział: Wiadomości
Autor 

W szkole podstawowej nr 6 rozstrzygnięto cykliczny konkurs Prezentacje 2015. Dzieci z radomskich szkół przygotowywały prace plastyczne i literackie pod hasłem „Biegnijmy po marzenia”.

W organizowanym co dwa lata konkursie biorą udział dzieci ze szkół podstawowych, szkół integracyjnych oraz placówek specjalnych z terenu Radomia. W tym roku prace przygotowane na konkurs pokazywały jak dzieci biegną po swoje marzenia. – Marzenia biegły w kosmos, biegły na boisko, biegły na stadiony, biegły na plac zabaw, leciały balonem. Pomysły były najróżniejsze – mówi Małgorzata Matracka, organizator konkursu, PSP nr 6 w Radomiu. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Do jego 9. edycji zgłoszono 67 prac plastycznych i 28 literackich. Co dwa lata organizują go nauczyciele wspomagający i logopeda ze szkoły podstawowej nr 6. Na zakończenie tegorocznej imprezy był słodki poczęstunek dla dzieci, zorganizowano też występ artystyczny i wspólną wesołą zabawę.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Pieśni patriotyczne w PSP nr 15

  Konkurs Pieśni Patriotycznej w PSP 15 odbył się dopiero po raz trzeci. Ale w przyszłości impreza ma stać się radomską tradycją. Bo to dobra okazja do szerzenia patriotyzmu i szansa dla muzycznych talentów.

 • Konkurs rozstrzygnięty

  W XIII LO im. Polskich Noblistów w Radomiu rozstrzygnięto konkurs przyrodniczy „Parki Narodowe Polski Północnej”. W finale konkursie startowały reprezentacje pięciu szkół z ternu Radomia i powiatu radomskiego.

 • "Mój Radom" z kartonu

  W XIII Liceum Ogólnokształcącym im. Polskich Noblistów w Radomiu, rozstrzygnięto konkurs na małą formę przestrzenną „Mój Radom”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Ich zadaniem było wykonanie makiet znanych budynków w Radomiu.

 • Radom na 8. miejscu, wygrał Zamość

  Radom zajął 8 miejsce w konkursie Świeć się z Energą. Zwyciężył Zamość, który zdobył prawie 75 tys. głosów. Do Radomia, jako jednego z finalistów konkursu, trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej