Dzisiaj jest: 11 Czerwca 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Barnaba, Feliks, Benedykt
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Radomska szpitale grają z WOŚP

środa, 10 styczeń 2018 16:33
Dział: Wiadomości
Autor 

W szpitalu na Józefowie już dziś rozpoczęła się WOŚP. Za datek wrzucony do puszki odwiedzający mogli skorzystać z badania np. poziomu cholesterolu czy cukru. Radomskie szpitale przekonują, że warto grać z Orkiestrą.

 

Pierwotnie oferty miały zostać otwarte 16 stycznia. Ale Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji został zmuszony do przesunięcia tego terminu. - Wpłynęły 54 zapytania od potencjalnych wykonawców zainteresowanych przetargiem na budowę trasy N-S. W związku z licznymi zapytaniami, jak również z modyfikacją Programu Funkcjonalno-Użytkowego musieliśmy wydłużyć termin otwarcia ofert – mówi Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia.
Nazwę firmy, która wybuduje I odcinek trasy N-S poznamy po 23 stycznia, bo wtedy właśnie otwarte zostaną oferty. Przetarg na wyłonienie wykonawcy został ogłoszony 30 listopada. Ze względu na wielkość kwoty przetargu, koniecznym stało się wdrożenie procedury unijnej. Budowa I odcinka trasy N-S ma się zakończyć w grudniu 2018 roku. Koniec budowy II etapu zaplanowano na rok 2019, a III - ostatni etap ma się zakończyć w 2020 roku.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • W szpitalu miejskim powstanie nowy oddział rehabilitacji

  Radomski magistrat ogłosił przetarg na budowę oddziału rehabilitacji w szpitalu miejskim przy ulicy Tochtermana. Inwestycja ma być gotowa w 2020 roku i jak zapowiada prezydent Radosław Witkowski, nowy oddział rehabilitacji ma spełniać standardy europejskie.

 • Rekordowy finał WOŚP w Radomiu

  336 tysięcy 911 złotych i 47 groszy – tyle udało się zebrać w Radomiu podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To rekord w historii zbiórek w Radomiu i wynik o 10 tysięcy złotych lepszy od ubiegłorocznego finału.

 • WOŚP: w Radomiu 322 tysiące, ale kwota może jeszcze wzrosnąć

  322 tysiące złotych zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Radomiu. To niemało, a nie jest to jeszcze kwota ostateczna.

 • Zmiany na parkingu przy szpitalu miejskim

  Od poniedziałku obowiązują zmiany na parkingu przy szpitalu miejskim. Zarząd zdecydował o wdrożeniu nowego systemu. Często się zdarzało, że miejsca postoje był zajmowane przez auta nieuprawnione lub w niekontrolowanym czasie.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej