Dzisiaj jest: 10 Sierpnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Deszcz nie deszcz, jak się lubi to się jeździ

piątek, 22 grudzień 2017 16:02
Dział: Wiadomości
Autor 

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji czynne jest już lodowisko. Dziś nawet mimo deszczu byli chętni do jazdy na łyżwach. Na amatorów rekreacji czeka wypożyczalnia sprzętu.

 

Lodowisko ustawione jest w tym roku przy ulicy Narutowicza, czyli wróciło na stare miejsce. Zawsze było tam wielu chętnych do jazdy na łyżwach. W tym roku zainteresowanie też zapowiada się rekordowo. Nawet deszcz nie odstraszył amatorów rekreacji.
- Pogoda mi nie straszna, jak się lubi to się jeździ – mówi pan Ireneusz.
Z lodowiska korzystały też w tym czasie uczennice radomskich szkół.
- Byłam już wczoraj. Dziś co prawda pada deszcz, ale mnie to nie przeszkadza – zapewnia Julia.
MOSiR wykorzystał spadek temperatury kilka dni temu i zbudował solidną taflę lodową.
- Lód jest twardy, nadaje się do jazdy – podkreśla pan Ireneusz.
Skoro tafla jest odpowiednia to można pomyśleć nawet o jeździe zaawansowanej technicznie.
- Próbujemy z kolegami po amatorsku grać w hokeja – zdradza Ireneusz.
MOSiR przygotował dla łyżwiarzy wypożyczalnię sprzętu. Do dyspozycji amatorów ślizgawki jest ponad 200 par łyżew o zróżnicowanej numeracji. Podobnie, jak w poprzednich latach lodowisko czynne jest w godz. 9-21 z godzinną przerwą o godz. 13 na konserwację lodu. Bilet normalny kosztuje 7 zł. Za godzinę, ulgowy – 5 zł. Można też nabyć bilet grupowy w cenie 3 zł. od osoby. MOSiR przygotował też różne promocje i specjalną ofertę. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Paweł Sochalski

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Warsztaty taneczne z gwiazdą

  Agnieszka Kaczorowska, popularna aktorka i mistrzyni tańca, przygotowała dla radomskich dzieci prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. We wtorek poprowadziła w hali MOSiR-u taneczne warsztaty.

 • Konflikt na linii Klub Piłkarski Broń Radom–MOSiR

  Jak już informowaliśmy, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekaże ponad 2 miliony złotych na budowę w Radomiu drugiego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Lobbingiem na rzecz tej inwestycji pochwalili się radomscy parlamentarzyści PiS. Ale wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik mówi, że nie lubi jak ktoś chwali się czymś czego nie zrobił.

 • Dopłaty, czy większe opłaty? Dyskusja na temat opłat za obiekty sportowe

  Budżet Radomia został uchwalony, ale wciąż trwają dyskusje na temat wprowadzonych zmian. Kluby sportowe alarmują, że muszą teraz płacić znacznie więcej za wynajem obiektów MOSiR.

 • MOSiR zbiera sportowe pamiątki

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji kompletuje pamiątki związane z radomskim sportem. Trwają przygotowania do otwarcia galerii, która przypomni dokonania sportowców z naszego regionu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej