Dzisiaj jest: 8 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Jan, Hieronim
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Radom skorzysta dzięki nowej funkcji M. Suskiego? Jest odpowiedź

środa, 20 grudzień 2017 13:11
Dział: Wiadomości
Autor 

Trzeba służyć całej Polsce, ale Radom jest szczególnie bliski memu sercu – odpowiada Marek Suski na pytanie, czy pełniąc nową funkcję w rządzie będzie mocniej wspierał Radom. Marek Suski wziął udział w otwarciu nowego bloku energetycznego elektrowni w Kozienicach.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski ma teraz nowe obowiązki. Został Szefem Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. Jak mówi, jego rolą jest koordynacja wizyt i spotkań premiera, także udział prezesa rady ministrów w różnorodnych uroczystościach. - Będę służył Polsce przy boku premiera – zapewnia Marek Suski.

Po tym, jak informacja o nowej funkcji Marka Suskiego została podana do wiadomości publicznej, pojawiły się pytania m.in. internautów o to, czy nowy szef gabinetu premiera będzie mógł teraz bardziej wspierać Radom. Marek Suski odpowiada: - Trzeba służyć całej Polsce, ale Radom i ziemia radomska są bliskie memu sercu – mówi.

Funkcję Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów można łączyć z mandatem poselskim. Marek Suski – jak informuje – nadal będzie także zasiadał w ławach poselskich.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej