Dzisiaj jest: 7 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Wojciech Skurkiewicz nowym szefem PiS w Radomiu

poniedziałek, 27 listopad 2017 16:41
Dział: Wiadomości
Autor 

Poseł Wojciech Skurkiewicz został przewodniczącym radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Zastąpił Dariusza Wójcika, który kierował radomskimi strukturami partii od 14 lat.

 

Do zarządu radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości kandydowało 16 osób. Ostatecznie do zarządu weszli Wojciech Skurkiewicz, Dariusz Wójcik, Andrzej Kosztowniak, Jakub Kowalski, Artur Standowicz, Robert Stanisławek oraz Kinga Bogusz. Wojciech Skurkiewicz został przewodniczącym PiS w Radomiu. Dariusz Wójcik, który kierował radomskim PiS-em przez ostatnie 14 lat, teraz został wiceprzewodniczącym. Robert Stanisławek objął funkcję skarbnika, Kinga Bogusz została sekretarzem zarządu. Zadanie, jakie stawia sobie nowy zarząd to wygranie przyszłorocznych wyborów samorządowych.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • PiS zaprezentował kandydata na prezydenta Radomia

  Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej i przewodniczący radomskich struktur PiS, został w czwartek oficjalnie zaprezentowany jako kandydat tej partii na prezydent Radomia w tegorocznych wyborach samorządowych. Podczas prezentacji ujawnił, ze PiS ma już gotowy program rozwoju dla Radomia.

 • Znamy kandydata PiS na prezydenta Radomia!

  Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono listę kandydatów na fotele prezydentów miast. W tym gronie znalazło się nazwisko Wojciecha Skurkiewicza, który wystartuje w wyborach w Radomiu.

 • Premier RP spotkał się z radomianami. Padło kilka obietnic

  Kontrakt na pół miliarda złotych dla Fabryki Broni na zakup karabinka „Grot”, około 300 milionów złotych na rozbudowę, modernizację i wydzielenia zakładu w Pionkach jako samodzielnego zakładu przemysłowo-obronnego i przyśpieszenie budowy drogi ekspresowej S7 – takie obietnice złożył przebywając w piątek w Radomiu, premier Mateusz Morawiecki. Wbrew oczekiwaniom premier na ogłosił nazwiska kandydata PiS na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych.

 • Kiedy poznamy kandydata PiS na prezydenta Radomia ?

  Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość – jak dowiadujemy się nieoficjalnie – przedstawi swojego kandydata na prezydenta Radomia w nadchodzących wyborach samorządowych. PiS już wie kto to będzie, ale milczy na ten temat. Na giełdzie nazwisk prowadzi Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej