Dzisiaj jest: 7 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Obchody Święta Niepodległości w Radomiu

piątek, 10 listopad 2017 15:29
Dział: Wiadomości
Autor 

Obchody Święta Niepodległości odbędą się jutro w Radomiu od godz. 12.00. W południe odbędzie się msza św. w katedrze. Potem uczestnicy przejdą pod płytę Grobu Nieznanego Żołnierza. V Radomski Bieg Niepodległości odbędzie się w sobotę w Radomiu. O godz. 10.00 wystartuje bieg na 10 kilometrów. O godz. 12.00 odbędzie się bieg o symbolicznym dystansie 1918 metrów.

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Powstanie tablica upamiętniająca Komitet Pięciu

  Towarzystwo Miłośników Historii i Zabytków Radomia chce upamiętnić specjalną tablicą, powstanie 100 lat temu Komitetu Pięciu, który przejął władzę z rąk zaborcy austriackiego i dzięki temu Radom odzyskał niepodległość. Towarzystwo już rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na wykonanie tablicy.

 • Święto Niepodległości w Radomiu. Uroczystości na placu

  W katedrze i przy płycie grobu nieznanego żołnierza, chwilami w strugach ulewnego deszczu, odbyły się radomskie obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Biegali dla uczczenia Święta Niepodległości

  Radomianie biegiem uczcili Święto Niepodległości. Na trasie o symbolicznej długości 1918 metrów nikt się nie ścigał, ważny był udział w tej patriotycznej imprezie.

 • Święto Niepodległości w Radomiu

  11 listopada przypomina o odpowiedzialności za los Polski – mówił podczas oficjalnych obchodów Święta Niepodległości prezydent Radomia. Podczas uroczystości odsłonięto tablicę upamiętniającą złożenie hołdu pruskiego w Radomiu.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej