Dzisiaj jest: 7 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Stachursky odwołał występ w Radomiu. Winny UTH?

poniedziałek, 06 listopad 2017 16:23
Dział: Wiadomości
Autor 

Jacek Stachursky, wykonawca muzyki dance musiał odwołać występ w, który miał się odbyć w niedzielę w auli głównej radomskiego uniwersytetu. Powód? Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, uczelnia nie wywiązała się z umowy podpisanej z firmą organizującą koncert.

Stachursky miał zaśpiewać na koncercie zamkniętym, po szkoleniu przeciwpożarowym, którego organizatorem był warszawski Ośrodek Szkolenia Zawodowego PARAM. Spotkanie i występ miały odbyć się w auli głównej radomskiego uniwersytetu. Ale do występu Stachurskiego nie doszło. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, winę za odwołanie spotkania ponosi radomski UTH, który nie przygotował, mimo umowy, auli. Stachursky przeprosił zgromadzonych. Jak relacjonują świadkowie,  artysta stwierdził, że taka sytuacja zdarzyła mu się po raz pierwszy w karierze. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, firma ATMA z Warszawy, która odpowiadała za występ, zamierza dochodzić swoich roszczeń od UTH na drodze prawnej. Poprosiliśmy uniwersytet o wyjaśnienia w tej sprawie. Do momentu wydania Teledziennika takich wyjaśnień nie uzyskaliśmy. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dariusz Osiej

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej