Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 38.

Awaria CO przy ul. Kotarbińskiego. Radpec wzywa spółdzielnię do naprawy

wtorek, 31 październik 2017 15:48
Dział: Wiadomości
Autor 

To nie awaria naszego węzła, wina leży po stronie spółdzielni – tak Radpec odpowiada na pytania dotyczące braku ogrzewania w części bloków przy ulicy Kotarbińskiego. Jak poinformowała nas rzeczniczka Radpecu, spółka wezwała już spółdzielnię do usunięcia wycieku.

71„W związku z bardzo wysokimi ubytkami nośnika ciepła w zewnętrznej instalacji odbiorczej centralnego ogrzewania, będącej własnością Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, nie jesteśmy w stanie zapewnić utrzymania właściwego ciśnienia w budynkach zasilanych z węzła grupowego przy ulicy Kotarbińskiego 2. Poziom  ubytków, zarejestrowanych w bieżącym miesiącu, czyli od początku sezonu grzewczego przekroczył aż 300 metrów sześciennych. Chciałabym zwrócić uwagę, że niekontrolowany  wyciek do gruntu tak dużych ilości wody może doprowadzić do niebezpieczeństwa albo nieszczęśliwego wypadku na terenie zarządzanego przez Radomską Spółdzielnię Mieszkaniową osiedla Gołębiów I” – mówi Ewa Dobrzańska-Trela, rzeczniczka spółki Radpec.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej