Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Dziś imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

PiS chce, żeby Radom pomógł poszkodowanym

czwartek, 24 sierpień 2017 15:21
Dział: Wiadomości
Autor 

PiS chce, żeby z budżetu miasta przeznaczyć 100 tysięcy złotych na pomoc poszkodowanym w nawałnicach na Pomorzu. Klub radnych PiS będzie wnioskował o taką pomoc na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

 

Radni PiS chcą pomóc poszkodowanym w nawałnicach. Na pytanie dlaczego dopiero po dwóch tygodniach od zaistnienia szkód odpowiadają, że lepiej późno niż wcale. - Zwrócimy się do prezydenta Radomia na najbliższej sesji Rady Miejskiej z wnioskiem o przekazanie tym poszkodowanym 100 tysięcy złotych – mówi Marek Szary, przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.
Radni PiS nie chcą wskazywać prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu skąd miałby wziąć 100 tysięcy złotych na pomoc dla poszkodowanych. - 100 tysięcy złotych dla budżetu miasta jest to kwota, którą można wygospodarować. Nie chcemy wskazywać prezydentowi źródła finansowania. Prezydent najlepiej wie z jakich środków można pozyskać te pieniądze – mówi Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu.
Dariusz Wójcik i Marek Szary zapowiadają, że jeżeli punkt dotyczący pomocy finansowej dla poszkodowanych w nawałnicach nie znajdzie się w programie obrad najbliższej sesji rady Miejskiej, to zwołają sesję nadzwyczajną w tej sprawie.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TV Dami

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • PiS zaprezentował kandydata na prezydenta Radomia

  Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej i przewodniczący radomskich struktur PiS, został w czwartek oficjalnie zaprezentowany jako kandydat tej partii na prezydent Radomia w tegorocznych wyborach samorządowych. Podczas prezentacji ujawnił, ze PiS ma już gotowy program rozwoju dla Radomia.

 • Znamy kandydata PiS na prezydenta Radomia!

  Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono listę kandydatów na fotele prezydentów miast. W tym gronie znalazło się nazwisko Wojciecha Skurkiewicza, który wystartuje w wyborach w Radomiu.

 • Premier RP spotkał się z radomianami. Padło kilka obietnic

  Kontrakt na pół miliarda złotych dla Fabryki Broni na zakup karabinka „Grot”, około 300 milionów złotych na rozbudowę, modernizację i wydzielenia zakładu w Pionkach jako samodzielnego zakładu przemysłowo-obronnego i przyśpieszenie budowy drogi ekspresowej S7 – takie obietnice złożył przebywając w piątek w Radomiu, premier Mateusz Morawiecki. Wbrew oczekiwaniom premier na ogłosił nazwiska kandydata PiS na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych.

 • Kiedy poznamy kandydata PiS na prezydenta Radomia ?

  Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość – jak dowiadujemy się nieoficjalnie – przedstawi swojego kandydata na prezydenta Radomia w nadchodzących wyborach samorządowych. PiS już wie kto to będzie, ale milczy na ten temat. Na giełdzie nazwisk prowadzi Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej