Dzisiaj jest: 9 Lutego 2023    |    Dziś imieniny obchodzą: Apolonia, Eryka, Cyryl
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 37.

Ogromne kolejki po wejściówki. Rozeszły się w pół godziny

środa, 23 sierpień 2017 16:25
Dział: Wiadomości
Autor 

Choć Centra Informacji Turystycznej otwarte były od 9.00, to już po 6.00 ustawiały się dziś kolejki po darmowe wejściówki na Air Show. Ci, którzy przyszyli bardzo wcześnie bilety dostali, ale gros osób odeszło z kwitkiem.

 

Już po godzinie 6.00 przy radomskich Centrach Informacji Turystycznej ustawiła się kolejka osób zainteresowanych dodatkową pulą darmowych wejściówek na Air Show. Z każdą minutą kolejka gęstniała. Po godzinie 9.00 przy ul. Traugutta były tłumy. I każdy jeszcze miał nadzieję na to, że wejściówkę zdobędzie. - Jeżeli ci na końcu kolejki wierzą, że zdobędą bilet, to ja tym bardziej myślę, że się uda – mówił nam pan stojący w kolejce przy ul. Traugutta ok. godz. 9.20.

Centra informacji turystycznej miały do rozdania w sumie 3000 wejściówek. Ale jedna osoba mogła pobrać od razu cztery bilety i z tej możliwości wielu skorzystało. Dlatego bilety skończyły się bardzo szybko. W CIT przy ul. Traugutta w ciągu niespełna 30 minut. Kiedy oczekujący się o tym dowiedzieli, nie kryli niezadowolenia.

Równie oblężone było dziś rano Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rwańskiej – opowiadali nam pracownicy kiedy do nich przyjechaliśmy, czyli już po godz. 10.00. - Podobno już od godziny 6.30 czekali ludzie, kolejki były poczwórne aż do kościoła farnego. O 9.00 mieliśmy otwarcie, a o 9.30 już nie było żadnego biletu – mówiła Aleksandra Michalska z Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rwańskiej.

Ale jeszcze po godz. 10.00 do CIT przy ul. Rwańskiej zaglądali zainteresowani wejściówkami na Air Show. Odchodzili z kwitkiem i z zaskoczeniem, że bilety rozeszły się tak szybko. - Już nie ma? Jestem bardzo zaskoczony. - Nie ma? Oj przykro mi – mówili.

Przykro było niektórym tym bardziej, że po wejściówki przyjechali spoza Radomia. - Było sporo osób spoza Radomia: z Puław, Lublina. Identyfikowali się dowodem, żeby zdobyć bilet – opowiadała nam pani Aleksandra z CIT.

Wiele osób pytało pracowników CIT-u czy będą jeszcze dodatkowe wejściówki. Póki co, nie ma takiej informacji – mówiły nam panie w centrum przy Rwańskiej po godz. 10.00. Ci, którym nie udało się zdobyć biletu, liczą jednak, że Air Show na żywo zobaczą...ale nie w tym roku. - Najwyżej za rok, lub za dwa lata przyjdziemy – mówi pan stojący w kolejce przy ul. Traugutta.

Zainteresowanych tegorocznymi pokazami zapraszamy do oglądania telewizji Dami. Będziemy relacjonować Air Show zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Zapraszamy do oglądania i przypominamy: jesteśmy na kanale 140 w sieci kablowej Vectra, także w internecie na stronie dami24.pl. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

 

Etykiety
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artykuły powiązane

 • Ceny biletów na Air Show znane. Kiedy sprzedaż ?

  Znane są już ceny biletów na tegoroczne Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia na lotnisku na Sadkowie.

 • To będzie największe Air Show w historii

  To już pewne. 25 i 26 sierpnia na lotnisku na Sadkowie odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego. W środę w Warszawie podpisano porozumienie o organizacji pokazów w Radomiu.

 • Umowa na organizację AIR SHOW 2018 podpisana

  W środę, 23 maja w pierwszej Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie podpisano porozumienie w sprawie organizacji pokazów Air Show 2018. Dokument będzie określał szczegółowo warunki współpracy i wzajemne zobowiązania przy organizowaniu pokazów.

 • To będą największe pokazy lotnicze

  Już 17 państw zadeklarowało swój udział w międzynarodowych pokazach lotniczych, które 25 i 26 sierpnia odbędą się na lotnisku na Sadkowie w Radomiu. Pokazy uświetnią 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego.

dami24 poleca

TV Dami ON-LINE

live

Magazyn Informacyjny Urzędu Miejskiego


 

Transmisja obrad Rady Miejskiej